✈️ Graj o codzienne nagrody z puli 12500000 zł z Gratowin

Aviatrix i nagrody w GratoWinSporym powodzeniem ostatnio cieszą się nietypowe gry w kasynach, które nazywa się Insta, arkadowymi. Jedną z nich jest Aviatrix. To ciekawa gra z samolotem w roli głównej, która jest związana z promocją w kasynie GratoWin. Nic nie ogranicza graczy w GratoWin! Skorzystać można już teraz z nowej promocji Bet to Jet, No Regret!, związanej z niezwykle popularną grą Aviatrix. Dzięki niej można wzlecieć ku niebu z bonusem w Gratowin. Przygotuj zatem swój samolot i zobacz, jak nagrody spadają z nieba. Jak wziąć udział w tym wydarzeniu? Wystarczy obstawić co najmniej jeden zakład przy użyciu samolotu NFT w ciągu 24 godzin, aby zyskać szansę na wygraną.

Promocja trwa od 1.06.2024 do 31.08.2024. Obejmuje codzienne wypłaty nagród z łącznej puli nagród w wysokości 12 500 000 złotych. Gracze muszą tutaj obstawić co najmniej jeden zakład przy użyciu samolotu NFT w ciągu 24 godzin. Ważne jest to, że nie obowiązuje minimalna kwota zakładu. Każdy zakład zapewnia graczowi punkty, których liczba odpowiada kwocie zakładu. Punkty zostaną zsumowane i wyświetlone w tabeli wyników. Liczy się zatem to, jakie miejsce zajmiemy w tabeli. Wszyscy uczestnicy otrzymają wygrane, których wielkość zależy od doświadczenia uczestnika w grach. W im większej liczbie gier brał udział samolot gracza, tym większa jest nagroda pieniężna.

Uczestników zabawy z pewnością ucieszy fakt, że przygotowane dla graczy nagrody pieniężne nie wymagają obstawiania, więc można je od razu wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalsze zakłady.

Jest to promocja sieciowa obsługiwana przez Aviatrix, dlatego też tak duża pula nagród jest wspólna dla całej sieci, a nie tylko dla jednego kasyna.

Dołącz do turnieju Aviatrix

Aktualne Promocje GratoWin


Skomentuj