Halloween mission atrakcyjna loteria w Unibet

Promocja  bingo od UnibetMiędzy 28 października a 3 listopada potrwa szalenie wciągająca loteria Unibet. Za jej sprawą jedna osoba będzie się mogła wybrać do… Dragsholm. To najczęściej nawiedzany zamek Danii i jedna z kluczowych atrakcji tego kraju. Jeśli zatem interesują cię tak przerażające wyprawy, dołącz koniecznie do zmagań.

Te są niezwykle proste i może z nich skorzystać każda zarejestrowana osoba tego kasyna. Swoje szanse będziecie powiększać tak dużo, jak tylko uznacie to za słuszne, aczkolwiek być może wystarczy wam wypełnienie jednego zadania, by to właśnie w waszych rękach wylądował cenny bilet. O co dokładnie chodzi i jak włączyć się do tego Halloweenowej batalii kasynowej? Po pierwsze należy kliknąć w ikonkę dynii, która pojawiła się w sekcji bingo od Unibet. Dzięki temu pokaże ci się konkretne zadanie, te zmieniają się co dzień o północy, zatem każdorazowo będzie to inne wyzwanie. Jego wykonanie gwarantuje od razu jeden los na loterię. Wyniki zostaną opublikowane już 3 listopada. Losy na loterię zdobywa się po ukończeniu kolejnych poziomów misji (maks. 7 na gracza). O pozostałych zagadnieniach bez trudu przeczytać można w kilku punktach regulaminowych kasyna Unibet. Te warunki i zasady to bardzo proste, aczkolwiek konieczne do zapoznania się materiały. Z taką wiedza bez trudu dołączycie do zabawy.

Co ciekawe, nawet jeśli nie interesuje was taki wyjazd, możecie go wymienić na bonus Unibet w postaci gotówki. Marka wypłaci wam stosowną równowartość, która w tym przypadku wynosi 2 500€. Nie ma przy tym żadnej konieczności obrotu stawką, dlatego w razie chęci możecie ją od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Wygraj wycieczkę do Dragsholm

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj