Halloween z szansą na część z puli 30 000€ w VulkanVegas

Halloweenowy turniej w Vulkan VegasHalloween to czas, który może się nam kojarzyć z duchami, potworami, dziecięcymi zabawami. To jednak również okres, kiedy to w kasynach internetowych pojawia się sporo ciekawych ofert dla graczy. Jedna z nich obecna jest już w Vulkan Vegas, gdzie można wziąć udział w dedykowanym turnieju z pulą nagród w wysokości 30 tysięcy euro. Nowe wydarzenie w Vulkan Vegas już teraz obecne jest w tym kasynie i potrwa do początku listopada. Jest to turniej, w którym wziąć udział mogą wszyscy klienci z aktywnym kontem. Konieczne na początku jest zapisanie się do akcji, a potem rozegranie 10 spinów na wybranych slotach turniejowych. Jest to opcja kwalifikacyjna, po której to staniemy się uczestnikami turnieju. Tutaj zaczyna się cała zabawa, gdzie za każde 1 wygrane euro dostaniemy 1 punkt turniejowy. Im więcej będziemy mieć punktów, tym oczywiście mamy większe szanse na znalezienie się wśród najlepszych graczy.

Na czas samego turnieju wyznaczono 30 automatów do gry z motywami Halloween. Możemy wybrać dla siebie między innymi Book of Madness, Book Of Spells, 100 Zombies, 3 Clown Monty, Blood Eternal, Charlie Chance in Hell to Pay, Hot Hot Halloween, House of Doom, Dark Reels, Halloween Fruits, Halloween Jack, Happy Halloween, Forgotten Fable, Frankenslot's Monster, Gates of Hell, Hell Hot 100, Horror Castle czy też Pumpkin Fairy.

Na sam koniec turnieju do rozdania będzie pula nagród w wysokości 30 000 euro, gdzie łącznie pieniądze otrzyma 20 graczy:

1. miejsce - 7500 euro

2. miejsce - 4800 euro

3. miejsce - 3600 euro

4. miejsce - 3000 euro

5. miejsce - 2400 euro

6. miejsce - 1800 euro

Zawlacz o 7 500 euro

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj