Halloweenowe free spiny od kasyna Betsson

500 darmowych obrotów w halloweenW dniach od 28 do 31 października Betsson wyda szereg nagród dla najlepszych graczy z tego okresu. Czeka nie tylko po 500 darmowych spinów dla najlepszego, ale też 2 000 złotych w gotówce. Jak sięgnąć po takie dodatki? Co dokładnie musicie zrobić? Sprawa jest prosta. Z okazji Halloween wszystkich zachęca się do logowania na swoje konto i aktywnej zabawy. Kasyno wyznaczyło cztery wideo sloty, które mogą się dla was okazać wyjątkowo szczęśliwe.

Jak to możliwe? Po pierwsze musicie się zapisać do wydarzenia. Wystarczy do tego jedno pojedyncze kliknięcie. Za jego sprawą zostaniecie włączeni do dziennego wyścigu i wszystkich kolejnych z tego eventu. Liczy się tu rozegranie co najmniej 20 kolejnych rund. Betsson będzie zliczało wyniki z tego zestawienia i najlepsza piątka każdego dnia podzieli się darmowymi obrotami. Nagrody główne to odpowiednio 500, 400, 300, 200 i 100 darmowych zakręceń. Będą one dodawane na wasze konto. W ostatni dzień zmagań, czyli ostatniego dnia października odbędzie się finał i podsumowanie końcowe, a najlepszy gracz wywalczy wspomniane już 2 tysiące złotych. Gry turniejowe to The Wolf’s Bane, Witchcraft Academy, Halloween Jack, Dracula. Grać możecie nieograniczoną ilość rund, przy czym minimalna stawka każdego zakręcenia nie może być niższa niż 1 złoty. Gra przy wielu stołach będzie traktowana jako naruszanie zasad turniejowych.

Przelicznik rozegranych obrotów jest tu najważniejszy, aczkolwiek warto pamiętać, by przed startem swojej gry zapoznać się z pełnym regulaminem. Jest on dostępny na stronie Betsson i za jego sprawą dokładnie zrozumiecie jak grać i jakich warunków należy się trzymać. Spróbujcie koniecznie!

Odbierz darmowe zakręcenia

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj