Happy Pharaohs z 20 darmowymi spinami w Slottica

Odbierz free spins z depozytem w SlotticaFree spiny to z pewnością to, na czym zależy bardzo dużej grupie graczy w kasynach internetowych. Z pomocą takich żetonów walczymy przecież o prawdziwe środki na własne konto. Lubimy zatem informować o nowych akcjach na wybranych stronach. Jedną z marek, która najczęściej zapewnia free spiny jest Slottica. Tym razem znów za mały depozyt można zdobyć 20 free spinów do wykorzystania w grze 9 Happy Pharaohs.

Nowa oferta w kasynie Slottica to coś, co spodoba się każdemu graczowi. Mamy tu bowiem do czynienia z całkiem prostym zadaniem do wykonania. Musimy bowiem najpierw dodać bonus 20 FS na 9 Happy Pharaohs do konta, a następnie wpłacić minimum 100 PLN. Dzięki temu bardzo szybko kasyno Slottica dopisze nam do konta aż 20 darmowych spinów do wykorzystania w grze 9 Happy Pharaohs. Po ich otrzymaniu będziemy mieć tylko kilka dni na zagranie na tym slocie. Jeśli się nam poszczęści i wygramy środki ze spinów, to trafią one na konto bonusowe. Później zaś musimy również w ograniczonym czasie dokonać ich obrotu w wysokości x45 w kasynie. Przy tym każdy z naszych zakładów czy to na automatach czy innych grach może mieć maksymalnie 9 PLN.

Wspomniana gra 9 Happy Pharaohs to nowy automat do gry od marki Playson, który stanowi połączenie motywów egipskich z klasyczną owocówką. Mamy tu grę z układem 5 na 3 i 20 liniami wygrywającymi. Na bębnach może nam się pojawić symbol faraona, a 9 takich znaków to aż x2000 stawki! Ponadto w grze można wygrać kolejne darmowe spiny (10).

W tym samym czasie możemy skorzystać z dwóch bardzo podobnych ofert, gdzie po aktywacji bonusu i wpłacie 100 PLN możemy dostać 10 free spinów na gry Wukong bądź Hot Burning Spins. Obowiązują te same warunki.

Odbierz 20 darmowych spinów

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj