Holiday Fair turniej z pulą 2 200€ w kasynie Slottica

Jarmark Świąteczny od kasyna SlotticaJarmark Świąteczny z bonusami od kasyna Slottica to nie tylko pięć nagród różnych kategorii, ale też 2 200 euro w premiach gotówkowych. Warto zatem w dniach od 1 do 15 grudnia dołączyć do zmagań, gdzie czekają m.in. najnowszy iPhone 11 czy też kamerka GoPro, ceniona wśród wszystkich podróżników. Tym samym, jeśli tylko planujecie postarać się o spore emocje i gracie w znanych kasynach, dołączcie do tej loterii teraz.

Jest ona dostępna dla wszystkich osób, które brały już udział w przedsięwzięciach tego typu, jak również dla tych, którzy w wyznaczonym terminie planują dokonać co najmniej jednego depozytu gotówkowego. To właśnie on otwiera wam drogę do wygranych. Im więcej rzecz jasna depozytów, tym lepiej dla was. Na ich podstawie przyznawane będą punkty, a za ich sprawą, w czasie losowania, wydanych zostanie jedna nagroda główna, ale też trzy kamery, siedem zegarków Amazfit, dziesięć whisky Kilchoman czy 25 sztuk girlandy LED Rain, akurat na zbliżające się święta. Włączcie się zatem do zmagań, szczególnie, że marka przewiduje więcej premii. Gracze z miejsc od 1 do 3 otrzymają 3 punkty, a gracze z miejsc od 4 do 10 otrzymają po 1 punkcie. O pozostałych zapiskach przeczytacie na stronie Slottica, gdzie widoczne są również inne turnieje oraz loterie tego typu.

Slottica zaprasza, jednocześnie dodaje do bonusu prosty regulamin. To on wyjaśni wam dokładnie jak grać oraz na jakich zasadach realizować wszelkie założenia z tym związane. Z taką wiedza gra się łatwiej. W razie wątpliwości do waszej dyspozycji zostanie jeszcze czat na żywo, działający przez całą dobę.

Sięgnij po nagrodę z puli wynoszącej 2 200€

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj