Hot Burning Wins z 10 free spins w Slottica

Darmowe spiny w slocie Playson z depozytem w SlotticaSlottica jest jednym z tych kasyn, które lubi w ramach różnych promocji rozdawać swoim klientom free spiny. To całkiem ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu stali klienci praktycznie w każdym tygodniu mogą liczyć na coś dla siebie. Tym razem dzięki niewielkiemu depozytowi można zgarnąć dla siebie 10 darmowych spinów na grę. W kasynie Slottica bardzo często goszczą specjalne promocje, dzięki którym za depozyt można zdobyć darmowe spiny.

Dlatego też tak często o nich piszemy. Tym razem zainteresowane osoby mogą zdobyć dla siebie 10 darmowych spinów, które będą możliwe do wykorzystania na automacie Hot Burning Wins. Klienci kasyna zalogowaniu się na swoje konto, mogą od razu przejść do sekcji z bonusami, gdzie dostępna jest promocja o nazwie 10 FS Hot Burning Wins. Taki bonus koniecznie musimy dodać do swojego konta, a następnie dokonać wpłaty na konto. Naszym depozytem musi być co najmniej 100 PLN. Dzięki temu zaraz po zaksięgowaniu kasyno Slottica powinno nam dać owe 10 free spinów. W ich przypadku obowiązuje warunek obrotu x45, przy max stawce za spin 9 PLN.

Nowa gra w ofercie, jaką jest Hot Burning Wins to automat stworzony przez firmę Playson. Od razu kojarzy się nam z klasycznymi jednorękimi bandytami, gdyż posiada układ 3 na 3, 5 linii wypłat, symbole owocowe, jak i kilka innych znanych, w tym 777.

Przypominamy, że w tym samym czasie można skorzystać z dwóch bardzo podobnych ofert. W przypadku gry Wukong za depozyt 100 PLN możemy dostać 10 darmowych spinów. Z kolei w grze 9 Happy Pharaohs za 100 PLN dostaniemy aż 20 darmowych spinów. Obowiązują te same warunki obrotu.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj