Impreza z free spinami w nowej promocji Betsson

Impreza Pełna Spinów w BetssonZ pewnością darmowe spiny od lat cieszą się ogromną popularnością wśród graczy hazardowych. To przecież świetna okazja do tego, aby bez wydawania własnych środków, zagrać o stawkę i wygrać dla siebie środki w kasynie. Z ciekawą akcją mamy obecnie do czynienia w kasynie Betsson, gdzie do 7 maja można każdego dnia zdobywać nawet do 40 free spinów na popularne automaty do gry.

Najnowsza akcja promocyjna w kasynie Betsson wystartowała 20 kwietnia. Trwać będzie do 7 maja i w każdym dniu gracze będą mogli liczyć na darmowe spiny. Na początek jednak konieczne jest zapisanie się do promocji, a następnie wykonanie określonych zadań.

Naszym początkowym zadaniem będzie zapisanie się do akcji, a następnie wpłacenie na konto minimum 90 złotych. W ten oto sposób kasyno Betsson zapewni nam 10 darmowych spinów do wykorzystania w grze Book of Dead.

Później możemy wybrać 1 lub 3 gry, na których będziemy obstawiać swoje zakłady. Do wyboru mamy tutaj Gonzo’s Quest, Reactoonz oraz Fruit Shop Megaways. W każdej z tych gier za obrót za co najmniej 337, 5 złotych otrzymamy 10 darmowych spinów, więc łącznie będziemy mogli dostać 10 FS na Gonzo’s Quest, 10 FS na Reactoonz oraz 10 FS na Fruit Shop Megaways. I to każdego dnia, więc osoby, które lubią wiele grać w kasynie, do 7 maja mogą zdobyć dla siebie nawet kilkaset darmowych spinów.

Kiedy już dostaniemy swoje żetony na grę, to będą one ważne przez 3 dni. Wszystkie z nich wygrane trafią na nasze konto bonusowe, gdzie następnie muszą zostać w czasie 3 dni obrócone 35 razy. Dopiero po tym można środki wypłacić z konta lub przeznaczyć na grę w kasynie.

Odbierz 40 free spins

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj