Jackpot Mega Moolah plus 4000 zł w gotówce w Betsafe

Turniej z jackpotem i pulą 4000zł w gotówce w kasynie BetsafeMega Moolah od wielu miesięcy uważane jest za najpopularniejszego wideo slota, jakiego znaleźć można w sieci. Z tego też tytułu W bonusie Betsafe przygotowało dla was nie lada niespodziankę. Polując na jackpota progresywnego możecie się bowiem wzbogacić o 4 000 złotych. Jak tego dokonać? Po pierwsze zalogujcie się na swoim koncie gracza. Po drugie zapiszcie się do akcji. Wystarczy jedno kliknięcie poprzez stronę operatora, a dołączycie do zabawy.

Następnie musicie grać we wspomniane już Mega Moolah lub jego wersję ISIS. Konieczne jest przejście do rundy bonusowej i to będzie waszym głównym celem. Jeśli do niej traficie, a w tym czasie ktoś wygra kumulację – dodatkowa kasa jest wasza. Betsafe doskonale rozumie, że kumulacja progresywna w tym wideo slocie jest warta gry. To w końcu 53 miliony złotych. Tak, dobrze widzicie, walka rozgrywa się o potwornie duże pieniądze. to jedna z większych kwot w dziejach kasyn internetowych. Dlatego też powstała akcja, która potrwa do chwili w której ktoś rozbije bank. Kasyno wydaje 30 nagród po 4 000 złotych wszystkim tym osobom, które w okolicach wygranych były akurat w fazie bonusowej. Dostanie się do niej zależy od spinowania i jest w pełni losowe. Musicie po prostu próbować, stale zresztą dzięki temu zwiększając pulę główną kumulacji.

W promocji obowiązują proste warunki i zasady, które pokażą wam jak grać i jakich norm się trzymać. Dzięki temu zrozumiecie rywalizację i szybciej do niej przystąpicie. A potem, kto wie, może to do waszej kieszeni trafi jackpot na poziomie 53 000 000 zł? Wszystko jest tu przecież możliwe. Powodzenia!

Wygraj jackpota 4000zł w gotówce

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj