Jackpoty ze zwrotem gotówki do 250 zł w Unibet

Cotygodniowe Jackpoty ze zwrotem gotówki w UnibetBardzo wiele osób wybiera jackpoty w kasynach, gdyż te są w stanie przynieść całkiem pokaźne wygrane. Jednak często nie mamy dobrej passy, szczęścia. Aby trochę zabezpieczyć się na wypadek porażek, warto pomyśleć nad promocją w kasynie Unibet. Dostępne są tu bowiem jackpoty ze zwrotem gotówki, dzięki którym można dostać do 250 złotych zwrotu.

Co tydzień w kasynie Unibet można zgarnąć zwrot gotówki. Można wtedy dostać 10% zwrotu gotówki z przegranych netto, jeśli nie będzie nam dobrze szło w wybranych grach. Do oferty zaliczają się wszystkie dostępne w ofercie sloty WOWpot Jackpot oraz Mega Moolah Jackpot. Na początku zapisujemy się do promocji, aby kwalifikować się do zwrotu gotówki. Potem zaś gramy w dowolną z wybranych gier z jackpotem. W razie gorszych zakładów będziemy mogli liczyć na 10% zwrotu gotówki od przegranych netto z wybranych gier. Nasz zwrot gotówki wyniesie co najmniej 25 złotych, a maksymalnie możemy dostać do 250 złotych. Warto też wiedzieć, że zwrot gotówki jest przyznawany w formie gotówki, więc nie trzeba go dodatkowo obracać w kasynie. Ta ciekawa promocja ze zwrotem gotówki będzie trwać co tydzień od poniedziałku godz. 00:00 CET do niedzieli, godz. 23:59 CET.

Swoje zakłady, które będą wliczały się do zwrotu na konto, możemy obstawiać w następujących grach: Queen of Alexandria Wowpot, Sherlock and Moriarty Wowpot, Book of Atem Wowpot, Sisters of Oz Wowpot , Wheel of Wishes, Jungle Mega Moolah, Absolootly Mad: Mega Moolah, Fortunium Gold Mega Moolah, Atlantean Treasure Mega Moolah, Mega Moolah, Juicy Joker Mega Moolah, Immortal Romance Mega Moolah, 9 Blazing Diamonds.

Odbierz do 250 zł zwrotu gotówki

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj