Jingle Wins - Świąteczny Turniej z nagrodami w Cadoola

Świąteczne sloty z nagrodami od Spinomenal w CadoolaTurniej goni turniej. Takim jednym zdaniem można podsumować to, co się dzieje obecnie w kasynach internetowych. Z okazji nadchodzących świąt i nowego roku operatorzy hazardowi wręcz prześcigają się w organizowaniu różnych akcji promocyjnych, loterii i właśnie turniejów z nagrodami. Jednym z tych, które są szczególnie interesujące i warte uwagi jest Jingle Wins w kasynie Cadoola. Trwa on do końca roku, a na najlepszych graczy czeka do rozdania pula 50 000 euro

Jak przystało na akcję związaną z Bożym Narodzeniem, Jingle Wins to turniej, w którym to rozgrywka odbywa się na specjalnie wybranych do tego świątecznych automatach. Głównym patronem gry jest firma Spinomenal, której to właśnie sloty biorą udział w wydarzeniu. Chętne zatem osoby będą musiały obstawiać swoje zakłady na takich grach jak: Demi Gods 2 Christmas Edition, Majestic King Christmas Edition, Wild Santa, Book of Xmas, Demi Gods 4, Childhood Sweets Xmas. Osoby biorące udział w turnieju muszą tutaj obstawiać każdy zakład w kwocie co najmniej 0.50 euro. Cadoola Casino postawiło taki warunek, że o nagrody pieniężne ubiegać się mogą te osoby, które zagrają minimum 100 razy na turniejowych slotach. Dopiero wtedy ich punkty będą brane pod uwagę w tabeli turniejowej. Same zaś punkty zdobywa się na zasadzie mnożenia stawki za zakład i wygranej. Jeżeli zatem postawiliśmy 1 euro, a wygraliśmy 8, to dostaniemy właśnie 8 punktów.

Zaraz po nowym roku nagrody zostaną przyznane dla 250 najlepszych graczy. Zdobyć można między innymi:

1. 8000 euro

2. 5000 euro

3. 4000 euro

4. 2000 euro

5. 1000 euro

...

51-100. 100 euro

101-250. 80 euro

Jak zatem widać, najwyższe nagrody są całkiem atrakcyjne, a nawet za ostatnie miejsca można zdobyć kilkaset złotych. Tego typu nagrody turniejowe mają formę gotówki, więc nie obowiązują je żadne bonusowe warunki obrotu.

Dołącz do turnieju

Aktualne Promocje Cadoola


Skomentuj