Last Man Standing turniej z pulą 5000€ w kasynie BitStarz

Turimej Last Man Standing od BitStarzLast Man Standing to trwający od lutego turniej dla graczy BitStarz. Marka ta zdecydowała się zaprezentować wydarzenie bardzo wymagające i wciągające, aczkolwiek warte waszej uwagi. Dlaczego? Ponieważ ostatnia osoba, która zostanie tu w grze, otrzyma od firmy aż 5 000€ premii.

To duże pieniądze, jeśli zatem jesteście osobami aktywnymi, warto wypatrywać podobnych rywalizacji. Do tej zapisać się już nie można, aczkolwiek na polu bitwy stale obserwujemy ośmiu ostatnich użytkowników. Przez co musieli przejść, by w ogóle znaleźć się w tak ścisłym gronie? Cóż, po pierwsze trzeba było się zarejestrować i zalogować, a następnie grać za prawdziwe pieniądze. Turniej polega na tym, że jako wpisowe konieczne jest rozegranie w dowolnych wideo slotach co najmniej 20€. Za spełnienie tego warunku w pierwszym dniu akcji automatycznie się dostawaliście do grona uczestników. Każdego kolejnego dnia także celem była gra za 20€ lub za ekwiwalent w innej walucie, w zależności od tego, z jakiej korzystacie na stronie BitStarz. Wasza obecność w zawodach Last Man Standing będzie możliwa tak długo, jak spełnialiście ten pojedynczy warunek. Jeśli ominęliście jakikolwiek dzień – od razu odpadaliście. Gra jest tu warta świeczki, bowiem na ostatniego szczęściarza czeka aż 5 000€ w gotówce. Środki zostaną wypłacone po zakończeniu zawodów w ciągu 48 godzin od tego momentu.

Pełen regulamin bonusu od BitStarz znajdziecie oczywiście na ich stronie. Widoczne są tam także po cztery pierwsze znaki kont, które pozostały w zawodach. Kasa kusi! Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej, możecie o pomoc poprosić bezpośrednio konsultantów, którzy tylko na to czekają przy czacie na żywo.

Wygraj 5000€

Aktualne Promocje BitStarz


Skomentuj