Loteria o 3000 darmowych zakręceń w BetAmo

Noworoczna loteria z bonusami od BetamoLoterie to bardzo ciekawe i wciągające zagadnienia. Ich największym atutem jest to, że udział wziąć może każdy z graczy, a warunki do spełnienia są szalenie niskie. I właśnie za takim przykładem poszło Betamo, które przygotowało dla was świąteczne wyzwanie tego typu. Za jego sprawą co pięć dni wydawanych zostanie 3 000 darmowych obrotów! Brzmi nieźle?

Jak najbardziej, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę prosty fakt, iż same zakręcenia wywalczycie już wtedy, gdy wpłacicie na stronę tego kasyna zaledwie 10€. Taka stawka niejako automatycznie przyznaje wam bowiem jeden los, który wykorzystać następnie można przy swojej grze na ich stronie. I tak co pięć dni! Loteria jest niezwykle prosta. Ma właściwie jedynie trzy kroki. Po pierwsze wystarczy dokonać wpłaty na poziomie 10€ (10 USD / 40 PLN). Automatycznie zapewni wam to 1 los do konkretnej loterii. Następnie pozostanie już czekać na wyniki losowania, a te systematycznie co pięć dni. Waszą nagrodą może być piętnaście losów po 100 obrotów lub 60 losów po 25 zakręceń. Łącznie wydawanych jest każdorazowo 3 000 free spinów, co jest wartością niezwykle dużą. Wydawane zostaną w grze Jingle Spin, chyba, że restrykcje krajowe mówią inaczej. Ważne będą przez 14 dni, a konieczność obrotu w tym przypadku to zaledwie pięciokrotność stawki (x5).

O pełnym regulaminie świątecznej loterii od Betamo przeczytacie bezpośrednio na ich stronie. Warunki i zasady tam zawarte są szalenie proste i szybko je zrozumiecie. W razie wszelkich pytań i uwag możecie od razu pisać do obsługi klienta przez czat na żywo, który działa tam zresztą przez całą dobę.

Wygraj do 3000 free spinów

Aktualne Promocje BetAmo


Skomentuj