Loteria Wieczorna Fiesta z pulą nagród 100 000€ w Slottica

Skorzystaj z Wieczornej Fiesty i wygraj atrakcyjną nagrodę w SlotticaWedług nas jedną z ciekawszych ofert, z jaką można się zetknąć w kasynach internetowych jest loteria. To zazwyczaj prosta forma turnieju czy losowania, gdzie za spełnienie jednego, kilku warunków otrzymuje się losy do gry. Na taką loterię o nazwie Wieczorna Fiesta natrafiliśmy w kasynie Slottica. Rozdaje ono swoim klientom aż 500 000 złotych w ramach tej akcji! Prezentowana przez nasz portal najnowsza oferta w kasynie Slottica trwa między 8 a 29 listopadem. Mamy tutaj do czynienia z długą akcją, gdzie jednak nie musimy ścigać się z graczami o nagrody. Naszym zadaniem jest zapisanie się do loterii oraz wpłacenie na swoje konto depozytu lub depozytów. Loteria podzielona jest na 3 fazy. W pierwszej dostają nagrody te osoby, które wpłaciły co najmniej 400 złotych, w drugiej 3500 złotych, a w trzeciej aż 20 000 złotych.

Z puli osób na danym poziomie losowana jest wybrana liczba klientów.

I poziom: 53 nagrody, z czego do zdobycia jest smartfon Huawei, whisky Laphroaig, powerbank bądź darmowy bonus w wysokości 100 złotych.

II poziom: 33 nagrody, z czego do zdobycia jest Apple MacBook Pro, tablet Huawei, słuchawki Bang & Olufsen, darmowy bonus w wysokości 1000 złotych.

III poziom: 19 nagród, z czego do zdobycia jest motocykl Hondy, laptop ASUS, kamera Samsung, darmowy bonus w wysokości 5000 PLN.

Po zakończeniu akcji nagrody wysyłane są do klientów, zaś darmowe bonusy podlegają warunkom obrotu w kasynie.

Zapraszamy oczywiście do bliższego zapoznania się z tym, jakie jeszcze inne loterie, turnieje czy promocje znajdują się w ofercie kasyna Slottica.

Zawalcz o atrakcyjną nagrodę

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj