Maraton slotów z pulą 600,000 zł w Playamo

Wyścig zimowych slotów w PlayamoPlayAmo przygotowało kilka świątecznych rund turniejowych, w których kasyno ma zamiar wydać aż 600 000 złotych w gotówce, a do tego jeszcze 120 000 darmowych spinów. Mówimy zatem o zaiste świątecznym klimacie, który będzie z nami przez najbliższe tygodnie.

W obecnej rundzie czeka na was sporo premii, a swoje progresy i miejsce w tabeli możecie sprawdzać w dowolnej chwili. Wystarczy się zalogować na koncie i przejść do zakładki turniejowej, którą znajdziecie bezpośrednio na witrynie operatora. Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie już teraz wygrać nawet 5 555€, powinniście dołączyć możliwie jak najszybciej, czas ucieka, a tura kończy się za tydzień! Sam wyścig świąteczny podzielony jest na sześć konkretnych rund. Będziecie się mogli w nich zmagać nie tylko w okresie grudniowym, ale nawet do początku lutego. Dzięki temu otrzymacie niebywałe wręcz możliwości walki o cenne nagrody, przy czym pula nagród sięga każdorazowo od 85 do nawet 170 tysięcy złotych, wszystko zależne od daty w której będziecie grali. Oferta skierowana jest do wszystkich graczy PlayAmo i nie ma tu żadnych ograniczeń. Aby w ogóle myśleć o wygranych, należy grać w wideo sloty za prawdziwe pieniądze. Punkty wydawane są właśnie na podstawie tego ile gracie, zatem im aktywniejsi będziecie we wskazanym okresie, tym lepiej dla waszej pozycji rankingowej.

Na stronie Playamo znajdziecie oczywiście rozpiskę terminów na każdy z sześciu terminów, a także listę nagród, przysługującą poszczególnym zwycięzcom. Do tego dojdzie kilka odrębnych punktów z wyjaśnieniami warunków i zasad, które musicie poznać przed startem swojej rozgrywki. Dzięki tej wiedzy gra będzie jeszcze przyjemniejsza.

Wygraj extra gotówkę i free spiny

Aktualne Promocje Playamo


Skomentuj