Marcowy turniej z bonusami w kasynie Cadoola

Marcowy turniej z nagrodami w CadoolaWeź udział w marcowym turnieju Cadoola i zapewnij sobie szansę walki o bonus kasynowy w postaci części z puli 250 tysięcy punktów lojalnościowych. Tak pokaźne środki przygotowano dla wszystkich aktywnych użytkowników tego kasyna. Wystarczy zatem posiadać aktywne konto, by dołączyć do zmagań. Dokonacie depozytu na 20€, obróćcie taką kwotą przy wskazanych wideo slotach i kto wie, może to właśnie wam uda się trafić do TOP 10?

Macie do tego spore szanse. By jednak dokładnie poznać wszelkie zagadnienia zawodów, wystarczy pozostać z nami do końca. Tłumaczymy dokładnie jak grać, przy jakich warunkach, ile należy się za najlepsze trzy miejsca oraz jak w ogóle pokonać innych użytkowników.Promocja w postaci Wyścigu Miesiąca nakierowana jest na wybrane wideo sloty i potrwa do 31-go marca tego roku. Zaraz po tym okresie wystartują kolejne zmagania. Jest to bonus odnawialny, przy którym pula nagród zawsze szacowana jest dokładnie na 250 tysięcy punktów lojalnościowych. Zostaną one podzielone na dziesięciu najlepszych graczy, którzy uzbierają największą łączną pulę pieniężną rozegraną przy zakładach. Gry dodane w tym miesiącu do rywalizacji to Moon Princess, Wild Dragon, Versailles Gold, Pirates Plenty, Majestic King, Fire Strike, Voodoo Gold oraz 9 Lions, Millionaire i Temple Tmuble Megaways. Każdy z tych wideo slotów możecie sprawdzić już teraz. Gry dostępne są w trybie demo i nie wymagają nawet rejestracji, czy tym bardziej składania depozytu. Jeśli jednak interesuje was sam turniej, musicie grać za realną gotówkę, przy czym pojedynczy spin nie może być niższy niż 0,3€. Gdy tylko spełnicie wszystkie wymienione warunki, dołączycie do zmagań. Obecne zestawienie liderów dostępne jest na stronie i możecie je sprawdzać w każdej chwili, jest publiczne. Dzięki temu dowiecie się jak dużo brakuje wam do obecnie najlepszych i czy już trafiliście do zestawienia. Warto się starać, szczególnie, że za pierwsze miejsce przysługiwać tu będzie aż 45 tysięcy punktów. Kolejne miejsca to odpowiednio 38, 30, 27, 25, 23, 20, 17, 15 i 10 tysięcy punktów.

Same punkty będą stanowiły trzon waszego konta gracza. Dodatkowo można je następnie wymienić na prawdziwe pieniądze. Dlatego też zmagania turniejowe są tak ważne i cenne. Pamiętajcie jedynie by przed dołączeniem do turnieju poznać się lepiej z regulaminem. Określone tam warunki i zasady wyznaczają tam dokładnie terminy, stawki, wideo sloty, wymagany obrót oraz każdy inny czynnik, który będzie tu dla was najważniejszy. Dlatego też jeśli tylko poszukujecie ciekawego wyzwania gdzie pokonacie innych użytkowników, zapewniając sobie duże środki pieniężne, powinniście próbować już w tej chwili. Im szybko dołączycie, tym większe szanse na sukces końcowy.

Zgarnij ekstra punkty lojalnościowe

Aktualne Promocje Cadoola


Skomentuj