Mega Bonusy w programie VIP od kasyna Vulkan Vegas

Program VIP od Vulkan VegasProgram VIP od Vulkan Vegas to dziesięciostopniowe rozwiązanie, które pozwoli wam zbudować odpowiedni status waszego konta. Akcja skierowana jest do osób aktywnych, które posiadają już swoje konta i grają za prawdziwe pieniądze. Jeśli zatem zdecydowaliście się na rejestrację, powinniście dowiedzieć się, jak grać i dlaczego warto. Bądź co bądź mówimy w końcu o systemie, który gwarantuje liczne korzyści.

Wszystkie z nich zdecydowaliśmy się opisać specjalnie dla was, mając tu na uwadze, że czekają na was następujące propozycje: Luxor - 500:1, Ceasars Palace - 450:1, Bellagio - 400:1, Wynn - 350:1, Paris - 300:1, Escallibur - 250:1, Venetian - 200:1, New York - 150:1, Vulkan - 100:1. – w każdym przypadku dodatkowo oznakowaliśmy kursy wymiany punktów. Jak takie punkty w ogóle zdobywać i o co dokładnie chodzi? Każdy jeden punkt trafiać do was będzie za obrócenie 2€ w dostępnych na stronie grach. Warto zatem być na bieżąco i sprawdzać stan swojego licznika, bowiem to on będzie decydował ostatecznie, do jakiego poziomu zostaniecie zakwalifikowani. Poczynając od Luxor, przeskakiwać będziecie do kolejnych, a same punkty można potem wymienić na gotówkę. To jednak nie koniec korzyści, bowiem do tego dochodzi odnowienie darmowego bonusu oraz zwrot na konkretnym procentowym poziomie. Dokładne liczby znajdziecie na odpowiedniej stronie programu lojalnościowego, które wskażą wam dokładnie kolejne profity. To interesująca grafika, która wskazuje dokładnie drogę do przejścia jako gracza.

Jak pisze operator: „Poziom — to minimalna jednostka miary dla twoich osiągnięć w naszym programie lojalnościowym. Program składa się z 99 poziomów. Aby podnieść swój poziom, musisz zebrać wymaganą ilość nagród według tabeli” – to jednak tylko jedna z ważnych informacji. Drugą jest fakt, że poza bonusami podanymi przez nas wyżej, czekają na was cotygodniowe doładowania gotówkowe, które wynikają właśnie z uczestnictwa w programie. By sięgnąć nawet po 200€, wystarczy zalogować się na konto i w każdym tygodniu doładować swoje konto na co najmniej 30€. Po aktywowaniu premii, zostanie ona dopisana do waszego konta i szybko przejdziecie do jej realizacji.

W promocji i całym programie obowiązuje oczywiście regulamin. Te warunki i zasady pokazują wam dokładnie jak grać oraz jak działa cały system. Lektura konieczna, która pozwoli wam wdrożyć się do gry i szybko wygrywać.

Odbierz atrakcyjne bonusy z programem VIP

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj