Milion euro do podziału w pokerze w Unibet Online Series XI

Zawalcz o część z puli miliona euro w unibetUnibet to kasyno online znane nie tylko z ciekawych promocji dla graczy, lecz i turniejów. Te drugie w szczególności są niezwykle atrakcyjne dla osób, które lubią grać w pokera. Firma ta bowiem co pewien czas organizuje wielkie promocje pokerowe, gdzie można wygrywać spore pieniądze. W ramach Unibet Online Series XI jest teraz do podziału aż milion euro! Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Najnowsza akcja w kasynie Unibet dostępna jest od 26 lutego 2021, godz. 00:00 UTC do 24 marca 2021, godz. 23:59 UTC. Skorzystać z niej mogą każde osoby, które mają założone konto, korzystają z wersji komputerowej lub mobilnej. W ciągu tego okresu odbędzie się 145 wydarzeń z gwarantowaną pulą nagród w wysokości 1 000 000 euro. Zadaniem gracza będzie zrobienie buy-in do wybranego wydarzenia na jednym z poziomów stawek. Mogą to być nano, niskie, średnie lub wysokie. Co najważniejsze, codziennie można grać w turniejach o gotówkę, jak i zbierać swoje punkty do rankingu.

Wydarzeń jest całkiem sporo. Graczy z większą zasobnością portfela i żadnych dużych wygranych zainteresuje Unibet Open Online. Wpisowe w nim wynosi 1100 euro, jednak łączna pula na wygrane wynosi tutaj aż 250 000 euro. Ilość punktów, które otrzymujemy w różnych turniejach i wydarzeniach jest określana przez formułę uwzględniającą wpisowe, liczbę graczy i pozycję gracza.

Turniej Bubble Burster Showdown to kolejna ciekawa akcja, która zostanie rozegrana w środę, 24 marca, a każdy gracz biorący udział w nim ma zagwarantowaną nagrodę. Łączna pula wynosi tutaj ponad 3000 euro. Warto mieć oczy szeroko otwarte i obserwować freerolle związane z tajemniczymi turniejami. Będą się one pojawiać losowo każdego dnia podczas trwania serii, rozdając graczom łącznie 2000 euro.

Zawalcz o część z puli miliona euro

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj