Money chase turniej z 230 000€ do podziału w Fortune Clock

Zagraj o część z puli nagród w wysokości 230000 EURPrzed wami Pościg Gotówkowy, najnowszy turniej kasyna Fortune Clock. Te wyjątkowe zmagania potrwają aż do 20-go sierpnia. W tym czasie marka za sprawą kilku edycji zawodów wyda nawet 230 tysięcy euro w gotówce. Jak pisze sam organizator: „(…) włącz się do wyścigu kasynowego o część z puli nagród w wysokości 230000 EUR. Odbędzie się 8 serii codziennych turniejów, każda seria turniejów trwa 5 dni. Co oznacza, że ​​nie musisz czekać, możesz wygrywać nagrody każdego dnia!” – czeka na was zatem naprawdę wyjątkowe zdarzenie, które dostarczyć może wielkich nagród pieniężnych, w tym 500 lub 1 000€ w zależności od rozgrywanego zdarzenia.

W promocji Fortune Clock zorganizowało nie tylko turniej, ale też loterie, które realizowane są w podobnym terminie. Aby w ogóle zakwalifikować się do udziału w tych zmaganiach, musicie zagrać co najmniej 100 gotówkowych zakładów po 1€ każdy. Fortune Clock wyznaczyło do tego celu kilka konkretnych gier od Booongo, czyli znanego dewelopera z zakresu wideo slotów. Przed wami takie hity jak 15 Golden Eggs, Scarab Riches, God’s Temple, Olympian Gods, Sun of Egypt, 777 Gems Respin czy Tiger’s Gold: Hold and Win. Każdy z tych tytułów może być przez was najpierw ograny w trybie demo. Nie wymaga on dokonywania wpłaty ani nawet zakładania konta.

Pełna lista gier dostępna jest na stronie organizatora. To tam znajdziecie wytyczne oraz terminy z zakresu poszczególnych turniejów. Co więcej, możecie tu liczyć na wsparcie obsługi klienta, która działa przez widoczny tam Online Chat. Działa on przez całą dobę, dlatego bez trudu porozmawiacie z obsługą nawet w środku nocy.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj