Nagrody za High Hand w pokera w nowej promocji Unibet

Zawalcz o nagrody za High Hand w pokera w Unibet i wygraj bilety na gry cashoweZ grą w pokera w kasynach internetowych tak często bywa, że jest ona związana z różnymi turniejami czy promocjami. To świetna okazja do tego, aby oprócz zwykłych wygranych na stołach zawalczyć również o nagrody. Co jakiś czas informujemy o różnych tego typu akcjach na stronach hazardowych. Jednym z najnowszych turniejów jest ten organizowany przez Unibet.

Najnowszy pokerowy bonus w Unibet Casino obowiązuje od 10 listopada do 30 listopada 2020 roku. Została ona zorganizowana z myślą o tych wszystkich osobach, które posiadają konto w kasynie. Należy jednak zapisać się do promocji za pośrednictwem żółtego przycisku Zagraj o bilety na stronie kasyna. Promocja ta związana jest tylko z grami przy stołach cashowych. W każdym dniu obowiązują dwie fazy happy hours. Pierwsza między 14:00 a 18:00, druga zaś między 22:00 a 01:00. W tym właśnie czasie dokładnie co 20 minut przyznawana jest nagroda dla osoby z najmocniejszym rozdaniem w grach No Limit Hold 'Em i Pot Limit Omaha. Wszelkie rozdania w Banzai i NL/PL4 nie są objęte promocją. Dla graczy ważne również może być to, że w ramach akcji uwzględniane będą także mocne rozdania przed showdownem. Szczęśliwcy otrzymują w ramach nagrody grę cashową o wartości 100 dużych blindów.

Specjalny widget promocji znajdujący się w pokerowym lobby lub przy stołach do gier cashowych służyć będzie graczom do sprawdzenia, jaki jest obecnie najwyższy wynik. Gracz, który uzbiera najsilniejszy układ w NLHE lub PLO, otrzyma bilet na grę po stawce rozgrywanej w momencie uzyskania wysokiego rozdania. Można w zależności od stawki zdobyć bilet CG o wartości od 10 do 400 euro. Łączna pula z turnieju to 60 000 euro. Więcej o promocji można wyczytać w regulaminie na stronie Unibet.

Wygraj bilety na gry cashowe

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj