Nawet 3500 PLN w bonusach i do 100 free spins w Betsson

Odbierz prezent powitalny od BetssonaKorzystanie z bonusów powitalnych to dla każdego gracza w kasynie szansa na dobry start i dodatkową gotówkę, prezenty. Nic dziwnego, że tak wiele osób szuka dla siebie informacji o tym, gdzie można liczyć na najlepsze bonusy. Staramy się być na bieżąco z nowościami, więc u nas będziecie na czasie. Tym razem nasz wybór padł na kasyno Betsson, które przygotowało potrójny bonus na start z szansą na zdobycie do 3500 złotych i nie tylko!  Nowa oferta na start w kasynie Betsson oczywiście została przygotowana z myślą o tych osobach, które jeszcze nie mają konta u tego operatora hazardowego. Nie można zatem założyć sobie drugiego konta. Betsson jako jedna z największych i najbardziej znanych marek przygotował coś niezwykle atrakcyjnego dla swoich klientów. Otóż za założenie konta oraz dokonanie 3 pierwszych wpłat można dostać całkiem ciekawe bonusy.

Pierwszy bonus: do otrzymania jest +100% od depozytu do kwoty 500 złotych, jak i również 20 darmowych spinów na grę Fire Joker. Minimalna kwota wpłaty wynosi w tym wypadku 30 złotych.

Drugi bonus: do otrzymania jest +50% od depozytu do 1000 złotych, jak i również 30 darmowych spinów na grę Starburst. Minimalna kwota wpłaty wynosi w tym wypadku 50 złotych.

Trzeci bonus: do otrzymania jest +100% od depozytu do 2000 złotych; jak i również 50 darmowych spinów na grę Book of Dead. Minimalna kwota wpłaty wynosi w tym wypadku 100 złotych.

Maksymalnie zatem można dostać do 3500 złotych i 100 darmowych spinów, zaś w przypadku tylko wpłat minimalnych można liczyć na 100 darmowych spinów i 155 złotych bonusu. Każdy zatem będzie mógł wybrać dla siebie najbardziej dogodną formę i wysokość bonusu.

Kiedy już dostaniemy wszystkie 3 bonusy z prezentami, to musimy jednak pamiętać o tym, że konieczne jest spełnienie warunków bonusowych. Mamy bowiem tylko 14 dni, aby bonusem pieniężnym obrócić w kasynie czy kasynie na żywo 35 razy. Nie jest to aż tak wysoka wartość, więc nasze szanse są o wiele większe. W przypadku darmowych spinów, wygrane z nich lądują na koncie bonusowym, skąd muszą zostać obrócone 25 razy w czasie 3 dni. Za każdym razem możemy postawić maksymalnie 25 złotych na zakład bądź w slotach 2 złote na jedną linię. Dopiero po spełnieniu tych warunków można wypłacić środki z konta lub przeznaczyć je na dalszą grę w kasynie. Polecamy także bliższe zapoznanie się z regulaminem na stronie Betsson.

Warto także sprawdzić informacje o tym, z jakich innych promocji można skorzystać już po założeniu konta.

Zawalcz o free spins z gotowką do 3 500 zł

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj