Niedziela bez spiny z 100 free spins w bonusie kasyna Amunra

Niedzielne spiny do odebrania w AmunRaDarmowe spiny są niezwykle pożądanym bonusem w kasynach, albowiem można dzięki nim zdobywać prawdziwe pieniądze, bez konieczności wydawania własnych. Z tego też powodu bardzo dużo osób ma ochotę je zdobyć w kasynach. Podpowiadamy zatem, że w kasynie AmunRa można liczyć nawet na 100 spinów w każdą niedzielę. W każdą niedzielę w kasynie AmunRa na klientów czeka specjalna promocja, dzięki której można odebrać swoje darmowe spiny. Jest to akcja, gdzie nagrodą są żetony na grę, które zdobywa się za obstawiane zakłady. Tak się akurat składa, że kasyno postanowiło stworzyć 3 poziomy nagród, gdzie trzeba osiągnąć każdy po kolei, aby zdobywać kolejne nagrody:

Za zakłady na łączną kwotę 450 złotych lub 100 euro otrzymasz w prezencie 20 darmowych spinów.

Za zakłady na łączną kwotę 1350 złotych lub 300 euro otrzymasz w prezencie 30 darmowych spinów.

Za zakłady na łączną kwotę 1350 złotych lub 300 euro otrzymasz w prezencie 50 darmowych spinów.

Zgodnie z regulaminem promocji, wszystkie nasze zakłady tego dnia powinniśmy obstawiać na grach od ELA Games, zaś nasze darmowe spiny zostaną przyznane na slot o nazwie Spinanga.

Każda z paczek darmowych spinów będzie ważna przez 24 godziny, więc w tym czasie należy je wykorzystać we wspomnianej grze. Wszystkie wygrane ze spinów mają wymogi obrotu, więc traktowane są jako bonus. Trzeba je potem w okresie maksymalnie 10 dni obstawić minimum 40-krotnie, gdzie można maksymalnie postawić do 23 złotych lub 5 euro na pojedynczy zakład. Więcej szczegółów akcji należy szukać na stronie kasyna.

Odbierz do 100 darmowych spinów

Aktualne Promocje AmunRa


Skomentuj