Nowa wersja pokera z dedykowanymi misjmi w Unibet

Poznaj nową edycje aplikacji pokerowej w UnibetUnibet pochwalił się właśnie nową edycją aplikacji pokerowej. Efektem jest polepszenie jakości usługi, jak również nowe urozmaicenia, w tym misje i nagrody, które można zdobywać. Dzięki temu gracze znanego kasyna mogą oczekiwać na znacznie korzystniejszą propozycję swojego rozwoju w sieci. Jak to działa w praktyce? Po pierwsze pobierzcie pokera lub grajcie bezpośrednio z przeglądarki na stronie tejże marki.

Po zalogowaniu od razu dostępna będzie dla was nowa wersja, z której korzystać można natychmiastowo, bez konieczności oczekiwania na dodatkowe ustalenia. Celem gracza będzie wypełnianie misji i zdobywanie przygotowanych już nagród. Nic więcej, ma być prosto i przyjaźnie – cieszcie się tym! Na graczy Unibet czekają bonusy pokerowe w postaci dedykowanych misji, ulepszenia w lobby MTT z turniejami wielostolikowymi. Do tego zaimplementowano opcję sprawdzenia przypuszczalnego czasu trwania rozgrywki. Są nowe układy stołów i zaznaczanie kolorem kwoty zakładów. Jak pisze firma: „Wprowadziliśmy również duże zmiany w urządzeniach mobilnych, a tryb portretowy jest teraz w pełni obsługiwany zarówno w lobby, jak i przy stołach. Jeśli znasz język angielski, przejdź do UnibetCommunity, by poczytać więcej o naszych zmianach i podzielić się swoją opinią o nowej wersji naszego pokera.” – warto odnotować, że zmiany te absolutnie nie wpływają na żadne koszty usługi, a gracze mogą się od razu skupić na czystej zabawie.

Więcej informacji o systemie z informacjami działania, misje oraz nagrody, zaprezentowano na stronie Unibet. Warto się zapoznać, szczególnie, jeśli planujecie mocniej pograć i wdrożyć się w system pokera. Czeka wiele turniejów, w tym freerolle, ale też zawody znacznie bardziej prestiżowe z cennymi nagrodami. Nie zwlekaj, dołącz do zabawy jeszcze dziś!

Poznaj nową wersję pokera

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj