Noworoczna loteria z 2020 free spinami w Spinia

Noworoczna loteria z free spinami w SpiniaNoworoczna loteria od kasyna Spinia będzie dla was ciekawym uzupełnieniem standardowej oferty tej marki. Z okazji wejścia w życie 2020 roku zaprezentowano nam wydarzenie, które pozwoli zdobywać jeszcze więcej środków na dalsze przygody hazardowe. Całość rozgrywa się na bazie losowania nagród, które przyznawane są co dwa dni, bez żadnych przerw.

Możecie za sprawą zagadnienia liczyć na darmowe obroty, które zrealizujecie w swoich ulubionych wideo slotach. Jak zatem dokładnie wygląda promocja i czego się po niej spodziewać? Przede wszystkim musicie wiedzieć, że jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którzy grają za prawdziwe pieniądze. Jeśli zatem macie już konto, zalogujcie się od razu i przystąpcie do wygrywania! Loteria jest bardzo prosta, wystarczy bowiem dokonać wpłaty na swoje konto na poziomie nie mniej niż 10 euro. Otrzymacie za to 1 los. Można ich w każdym dniu wywalczyć tak dużo, jak tylko chcecie i macie możliwość. Na bazie tych losów traficie do bazy, gdzie losowane będą kolejne nagrody. Jest to 10 losów po 100 darmowych zakręceń oraz 51 losów po 20 darmowych spinów. Łącznie daje nam to 2020 free spinów, które odłożono do promocji. Biorąc pod uwagę, że odbywa się ona co dwa dni, mówimy tu o ciekawej porcji dodatków, po które każdy chętnie sięgnie. Możecie brać udział w bonusach po kolei.

W loterii obowiązuje prosty regulamin w którym znajdziecie warunki i zasady przypisane do zagadnienia. Dowiecie się tam m.in. o wartościach płatniczych, ale też o czasie przyznawania nagród. Lektura obowiązkowa, chociaż warto pamiętać, że to tylko kilka punktów, dzięki czemu, skupicie się na zabawie.

Odbierz noworoczne free spiny

Aktualne Promocje Spinia


Skomentuj