Nowy bonus na start w Betsafe do 3000zł i 400 spinów

Betsafe bonus na startWitajcie w kasynie Betsafe! To właśnie tu czeka na was nawet do 3 000 złotych w gotówce na start. Jakby tego było mało, marka odda wam jeszcze… 400 darmowych spinów! To nie żart! Mowa o jednej z najlepszych promocji powitalnych jakie spotkacie w sieci. Nie wahajcie się zatem i przejdźcie do zakładania konta już w tej chwili. Przejście przez formularz rejestracyjny to nie więcej niż minuta, po czym od razu możecie się skupić na dobrej zabawie. Po wykorzystaniu środków początkowych czekają zresztą na was akcje dodatkowe i odnawialne, które będą sprawiały, że warto być aktywnym każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli.

Betsafe proponuje podzielone rozwiązanie. Pierwsza wpłata zostanie podwojona od wartości 40 złotych do 1 000 złotych. Do tego dochodzi jeszcze 200 obrotów, które zostaną przyznane w Starburst. Z kolei druga wpłata zwiększy wasze środki o 50%. Tu również w grę wchodzi gotówka od 40 złotych, aczkolwiek górna granica to aż 2 000 złotych. Jako uzupełnienie spotkacie się jeszcze z 200 obrotami w Gonzo’s Quest. Taki zestaw to potężny zastrzyk, wobec którego na pewno nie przejdziecie obojętnie, zwłaszcza, że warunki realizacji promocji są tu szalenie proste i korzystne z punktu widzenia użytkownika. Jak prezentują się dokładnie?

Na stronie kasyna znajdziecie rzecz jasna prosty regulamin. To kilka punktów, które należy przestrzegać przy wzięciu udziału w dodatkach. Promocje wymagają od graczy stawek minimalnych, także przy późniejszym obrocie, ale też sam obrót. Taka wiedza pozwoli wam szybko przejść przez zasady i wypłacić gotówkę lub przeznaczyć ją np. na gry stołowe czy tryb na żywo.

Odbierz bonus 3000 zł + 400 free spinów

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj