Nowy bonus na start w BoaBoa 3200PLN + 200 Free spinów

Oferta dla nowych graczy w BoaBoaBoaboa to jedno z ciekawszych kasyn online na rynku, które zaskakuje klientów bogatą ilością gier hazardowych. To jednak nie wszystko, albowiem na stronie tej można liczyć na różnego rodzaju oferty promocyjne. Do zdobycia jest między innymi bonus na start, któremu to postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć. Każdy z nowych klientów tego kasyna może skorzystać z oferty powitalnej. Jest ona dostępna oczywiście tylko raz, jak i również dla osób, które jeszcze nie miały konta w BoaBoa. Po udanym założeniu i aktywacji konta, przychodzi czas na pierwszy depozyt. Jeśli wpłacimy na swoje konto co najmniej 80 złotych, to wtedy możemy liczyć na bonus w wysokości +100%. Dzięki temu możemy maksymalnie zdobyć aż do 3200 złotych, co samo w sobie stanowi już pokaźną sumę.

Jednak to nie koniec! Do odebrania bowiem będzie aż 200 darmowych spinów. Zostaną one nam przypisane do jednego bądź kilku popularnych automatów do gry, a każdy z nich będzie miał wartość najniższego zakładu. Obowiązuje tu jednak bardzo istotna zasada. Otóż pierwszego dnia dostaniemy 40 free spinów. Przez następne 4 dni będziemy odbierać paczki po 40 spinów. Każda z nich ważna będzie jednak tylko przez 24 godziny. Po tym czasie niestety spiny przepadają. Konieczne jest zatem codzienne logowanie na stronie. Nasze bonusy będą ważne przez 10 dni. W tym czasie należy obrócić otrzymane środki i depozyt co najmniej 35 razy w kasynie. Z kolei nasze wygrane z darmowych spinów trafią na konto bonusowe, skąd również muszą zostać obrócone, lecz co najmniej 40 razy. Więcej informacji o ofercie na start można znaleźć w regulaminie akcji na stronie internetowej.

Oczywiście osoby, które już zdecydują się na założenie konta w BoaBoa oraz skorzystanie z oferty powitalnej, mogą również liczyć na inne ciekawe oferty w tym kasynie:

  • w każdym tygodniu za depozyt od 80 złotych do zdobycia jest 70 darmowych spinów.

  • w każdy weekend można za depozyt od 80 złotych zdobyć bonus w wysokości 70%. Maksymalnie na graczy czeka 2800 złotych. Osoby, które wpłacą jednak od 200 złotych, będą mogły dodatkowo liczyć na 70 darmowych spinów.

  • w każdym tygodniu za grę w kasynie na żywo można liczyć na 25% cashbacku od 20 do 800 złotych.

  • ponadto gracze biorący udział w programie lojalnościowym mogą liczyć w każdym tygodniu na cashback w wysokości do 15% do kwoty 12 000 złotych.

  • nie można także zapominać o organizowanych turniejach i loteriach z ciekawymi nagrodami.

Oczywiście o wszystkich innych interesujących akcjach będziemy informować na naszej stronie.

Odbierz bonus do 3 200 zł z free spinami

Aktualne Promocje BoaBoa


Skomentuj