Obróc 100 zł i odbierz bonus pieniężny 25 zł w Unibet

Live Casino i bonus dla graczy 25 zł do odbioru w UnibetBardzo lubimy przekazywać informacje o ciekawych bonusach dla graczy. Często bowiem kasyna internetowe za spełnienie prostych i niewymagających warunków są w stanie zaoferować nam całkiem interesujące bonusy. Świetnym tego przykładem może być nowa oferta, która zagościła na stronie Unibet. Ten znany operator hazardowy oferuje bowiem 25 złotych bonusu gotówkowego za grę w kasynie na żywo. Co zatem należy uczynić, aby zgarnąć taki bonus?

Coraz częściej kasyna promują swoje działy z grami na żywo, gdzie panują zazwyczaj wyższe stawki niż w przypadku tradycyjnych gier. Dzięki temu mamy szansę zdobyć coś więcej dla siebie. Unibet zorganizowało poniedziałkowe granie w kasynie na żywo, gdzie do zdobycia jest bonus 25 złotych. Jak można go zdobyć? Jest to bardzo proste! Wystarczy jedynie w poniedziałek stawiać zakłady na wyznaczonych grach: Evolution Live Roulette, Lightning Roulette, Mega Ball, Crazy Time, Monopoly Live. Jeśli łączna wartość naszych zakładów przekroczy 100 złotych, to automatycznie na drugi dzień Unibet dopisze do naszego konta 25 złotych bonusu. Jak zatem widać, nie jest to nic trudnego!

Bonus 25 złotych podlega jednak zasadom promocyjnym. Otóż w ciągu 30 dni należy obrócić go w kasynie 25 razy. Dopiero po tym środki zostaną przesunięte z konta bonusowego na konto główne. Warto wiedzieć, że jest to długoterminowa promocja, która zakończy się dopiero 24 maja. mamy zatem przed sobą sporo poniedziałków, dzięki którym co tydzień do zdobycia będzie wspomniany bonus.

Przypominamy klientom kasyna Unibet, że w lutym mogą wziąć udział również udział w ciekawych turniejach z nagrodami, jak i skorzystać z innych promocji związanych z automatami, pokerem czy nawet bingo.

Odbierz bonus 25 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj