Od teraz zapłacisz Jeton Cash w Betsson

JetonCash w kasynie Betsson

JetonCash w kasynie Betsson

Jak doskonale wiemy, żadne kasyno internetowe nie może funkcjonować bez płatności online. To właśnie z ich pomocą możemy wpłacać i wypłacać środki ze swojego konta. Ponieważ kasyna online dbają o różnorodność, bardziej atrakcyjną ofertę dla swoich klientów, coraz więcej metod płatności pojawia się w ich systemie. Teraz aktualni lub przyszli klienci kasyna Betsson będą mogli liczyć na skorzystanie z JetonCash.Marka Betsson od lat jest niezwykle popularna w naszym kraju. Można w niej liczyć bowiem nie tylko na liczne gry hazardowe, lecz również i zakłady bukmacherskie. Strona tej firmy od lat dostępna jest w języku polskim, a do tego klienci mogą korzystać również z płatności i zakładów w PLN. To wszystko sprawia, że całkiem sporo osób regularnie odwiedza stronę Betsson. Akurat osoby z Polski mogą liczyć na kilka popularnych metod płatności, kiedy chcą zasilić swoje konto. Do wyboru mają między innymi MiFinity, MuchBetter, NeoSurf, karty Visa i MasterCard, Jeton Wallet. Od niedawna dołączył do nich JetonCash.

Jeśli chcemy skorzystać z takiej metody płatności, to naszym zadaniem jest oczywiście zalogowanie się na konto i wybranie opcji wpłać. W systemie płatności mamy do wyboru oczywiście wszystkie wymienione wyżej metody, do których dołączył właśnie JetonCash. Wybieramy zatem właśnie JetonCash, a następnie kwotę, którą chcemy wpłacić na konto. Trzeba jednak pamiętać o tym, że JetonCash ma ograniczenia pod względem kwoty depozytu. Możemy bowiem wpłacić między 5 a 100 euro, przez co trzeba liczyć się z tymi ograniczeniami. Kiedy już wybierzemy JetonCash, to naszym zadaniem będzie wpisanie wszystkich niezbędnych danych. Gdy posiadamy voucher czy kartę online JetonCash, to podajemy w formularzu numer JetonCash, datę ważności e-karty oraz numer zabezpieczający. Potem już tylko akceptujemy całość, po czym nasze środki zostaną szybko przelane na konto w kasynie Betsson. Później już możemy wykorzystać środki na zakłady.

Co warto wiedzieć o JetonCash?

Nie da się ukryć, że z roku na rok JetonCash staje się coraz bardziej popularny. Należy on oczywiście do cenionej i doświadczonej na rynku marki Jeton, która jako portfel online ma już ponad 700 tysięcy zadowolonych klientów. JetonCash to kolejne rozwiązanie tej marki, które zalicza się do kart przedpłaconych, voucherów online. Wybieramy bowiem jeden z dostępnych serwisów, które sprzedają takie karty. Następnie wybieramy dostępną kwotę vouchera i kraj, region, w którym chcemy skorzystać z niego. Można dzięki serwisom kupować takie karty dzięki PLN, jednak na chwilę obecną nie ma naszej waluty jako jednostki płatniczej w JetonCash. Wybrać możemy vouchery w kwocie 5, 50 czy 100 EUR, choć dostępne są również w GBP, USD czy też JPY. Potem po finalizacji transakcji za pomocą jednej z wielu metod płatności, dostajemy swój numer JetonCash, a sama karta, voucher wraz z instrukcją obsługi trafi na nasz adres mailowy.

JetonCash cieszy się uznaniem między innymi z tego powodu, że gwarantuje nam anonimowość w sieci, która jest tak bardzo pożądana przez wielu właśnie w kasynach online. Kiedy mamy voucher, podajemy tylko jego dane, a nie nasze osobowe, dzięki czemu działamy bardziej incognito. JetonCash może być zatem używany wtedy, gdy korzysta się z kasyn uznawanych za nielegalne w Polsce. Warto zatem sprawdzić więcej informacji o JetonCash w samym kasynie Betsson.


Skomentuj