Odbierz 10 darmowych spinów w Magic Apple w Slottica

Free spiny do zgarnięcia w SlotticaBardzo cenimy sobie darmowe spiny, gdyż dzięki nim zawsze mamy szansę na zdobycie dla siebie dodatkowej gotówki i to praktycznie bez ryzyka. Jednym z miejsc, gdzie często możemy znaleźć free spiny do zdobycia jest Slottica. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nową ofertą dla graczy.

Do 24 marca każdy z klientów kasyna Slottica może skorzystać z najnowszej oferty związanej z depozytem. Otóż wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto i przejść do sekcji promocje gdzie znajduje się oferta z Magic Apple. Aktywujemy ją na swoje konto, a następnie wpłacamy promocyjny depozyt w wysokości co najmniej 100 złotych. W następstwie tego dostaniemy na konto 10 darmowych spinów do wykorzystania w grze Magic Apple. Musimy jednak spełnić kilka dodatkowych warunków. Otóż wygrane przez nas środki z free spinów trafią na konto bonusowe, z którego muszą zostać następnie w ciągu kilku dni obrócone co najmniej 45 razy. Przy tym każdy z zakładów może mieć maksymalnie 9 złotych. Warto sprawdzić regulamin na stronie www.

Oczywiście skorzystanie z oferty będzie dobrą okazją do zapoznania się z najnowszym automatem z oferty. Magic Apple to bowiem nowy slot od firmy Booongo, który właśnie w marcu pojawił się w kasynach. Dotyczy on historii Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków. Posiada 30 linii wypłat, ładną grafikę, ciekawe opcje bonusowe. Na bębnach znajduje się zarówno Śnieżka, Krasnoludek, jak i książę, królowa, myśliwy czy wielki zamek. W grze obecne są przy tym aż 4 jackpoty, które można wygrać dzięki wylosowaniu jabłek na bębnach. Gra jest całkiem ekscytująca i z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu.

Odbierz 10 darmowych spinów

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj