Odbierz 10% przegranych środków do 250zł w Unibet

Uzyskaj Zwrot pieniędzy w grach z jackpotami w UnibetBywa tak często lub od czasu do czasu, że po prostu nam nie idzie w kasynie. W takiej sytuacji notujemy porażkę za porażkę. Dobrze zatem, jeśli kasyno ma w swojej ofercie cashback. W takiej oto sytuacji możemy chociaż liczyć na mniejszy czy większy zwrot za przegrane. Całkiem ciekawą ofertę dla swoich klientów ma teraz Unibet.

Dzięki najnowszej promocji możesz odzyskiwać gotówkę przez osiem ekscytujących tygodni w kasynie. Przez ograniczony czas do zdobycia jest zwrot gotówki odpowiadający 10% strat netto, jeśli nasz tydzień w wybranych grach slotowych okazał się niezbyt przyjemny. Bardzo ważne jest to, że we wszystkich kwalifikujących się grach slotowych przez pierwsze cztery tygodnie dostępna będzie również szansa na wielką nagrodę Wowpot Jackpot.

Promocja zwrotu gotówki trwa od poniedziałku do niedzieli w każdym tygodniu od 9 listopada 2020 roku do 3 kwietnia 2021 roku. Mamy zatem dużo czasu na to, aby cieszyć się cashbackiem. Aby zakwalifikować się do promocji, należy się najpierw do niej zapisać. Kwalifikujący się tutaj gracze otrzymają zwrot gotówki w wysokości 10% strat netto wynoszący maksimum 250 PLN. Jest on obliczany na podstawie strat netto (suma zakładów–suma wypłat). Można tutaj liczyć na zwrot od 25 do 250 złotych. Gry kwalifikujące się do promocji to: Juicy Joker Mega Moolah, Jungle Mega Moolah, Mega Moolah, Atlantean Treasures Mega Moolah, Fortunium Gold Mega Moolah, Absolootly Mad: Mega Moolah, Book of Atem Wowpot, Sisters of Oz Wowpot, Wheel of Wishes.

Warto zapoznać się z pełnym regulaminem promocji na stronie, jak i innymi ciekawymi akcjami, które są dostępne w kasynie Unibet.

Odbierz przegrane środki

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj