🎰 Odbierz bonus do 500€ z 50 free spins w CorgiSlot

Drugi bonus dla klientów w kasynie CorgiSlotKasyno CorgiSlot oferuje swoim klientom atrakcyjny pakiet powitalny. Składa się on z 2 części, a dzięki drugiemu bonusowi można zdobyć nawet do 500 EUR oraz 50 darmowych spinów. Przedstawiamy w związku z tym szczegóły tej powitalnej promocjiNowi klienci kasyna CorgiSlot mogą skorzystać ze specjalnego pakietu powitalnego. Składa się on z dwóch części. Po dokonaniu depozytu w wysokości minimum 20 EUR, otrzymuje się na początek doładowanie o wartości 100% do kwoty 500 EUR. Po skorzystaniu z tego bonusu, można od razu przejść do drugiej oferty.

Można bowiem zaraz po tym wpłacić na swoje konto depozyt w wysokości minimum 20 EUR. Dzięki temu otrzymuje się od kasyna w prezencie doładowanie o wartości 100%, także do kwoty 500 EUR. Dodatkowo jednak można liczyć na free spiny, których będzie 50 sztuk. Co najważniejsze, takie spiny można wykorzystać na różnych slotach, co odróżnia tę ofertę od standardowych promocji na start, z którymi mamy zwykle do czynienia w kasynie.

Taki drugi bonus będzie na naszym koncie ważny przez 3 dni. W tym czasie należy obrócić zarówno środki bonusowe, jak i ewentualne wygrane ze spinów minimum 40 razy. Do tego należy pamiętać, że maksymalna stawka na jeden zakład w ramach takiego obrotu wynosi 5 EUR. Z bonusu można wygrać maksymalnie 10-krotność odebranej kwoty, ale nie więcej niż 5000 EUR. Łącznie można odebrać bonusy o wartości do 1000 EUR i 50 darmowych spinów. Szczegółowe warunki znajdują się w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje CorgiSlot


Skomentuj