Odbierz 20 free spins w Tiger Stone w SlottyWay

Odbierz swoje dar mowe spiny w Tiger Stone w SlottyWayKto z nas nie lubi darmowych spinów?! Dla większości z nas jest to przecież świetna okazja do tego, aby dzięki takim de facto bezpłatnym żetonom zagrać o mniejsze lub większe wygrane. Wiele kasyn internetowych lubi organizować akcje, w ramach których do zdobycia są właśnie free spiny. Tym razem chcielibyśmy poinformować o bonusie w kasynie Slottyway.

Slottyway Casino jest jednym z tych, które regularnie organizuje dla swoich klientów promocje z darmowymi spinami. Większość z nich ma ten sam charakter, jak najnowsza akcja. Jest ona dostępna w lobby promocyjnym od 11 do 25 listopada, a skorzystać z niej może każdy zalogowany klient kasyna. Konieczne jest jednak aktywowanie promocji, a następnie wpłacenie depozytu w wysokości minimum 100 złotych. Dzięki temu ze strony Slottyway otrzymamy 20 darmowych spinów, które mogą zostać następnie wykorzystane na grę Tiger Stone od Booongo! Z oferty tej skorzystać można tylko jeden raz, zaś wygrane pieniądze z free spinów należy obrócić 40 razy. Wtedy dopiero można cieszyć się faktycznymi środkami na koncie.Oczywiście ta oferta z darmowymi żetonami będzie też szansą na bliższe zapoznanie się z promocyjnym automatem. Tiger Stone od Booongo to gra składająca się z 5 bębnów z 3 rzędami i 25 linii wygrywających. Jest to slot tematyczny, którego bohaterem jest tygrys jak i kilka typowych gatunków ze świata zwierząt. Jest to automat zwierający symbole wild, scatter, grę bonusową oraz 3 jackpoty z najwyższym wynoszącym aż 60 000! To świetna okazja na wygranie na tym automacie!

Warto też pamiętać, że w ofercie znajduje się podobna akcja, gdzie za kolejny depozyt wynoszący minimum 100 złotych można zgarnąć 35 darmowych spinów w 15 Dragon Pearls!

Zgarnij 20 darmowych spinów

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj