Odbierz 25 free spinów z depozytem 100 zł w Fortune Clock

25 free spinów do odebrania z depozytem 100 zł w Fortune ClockNic dziwnego, że darmowe obroty to jedna z bardziej pożądanych promocji. Mówimy w końcu o ciekawym dodatku, który będzie dostępny we wskazanej grze i zapewni nam kolejne szanse na wygranie jackpota. Nie inaczej jest w przypadku bonusu Fortune Clock. Kasyno niedawno zaprezentowało najnowszego wideo slota – Thunder of Olympus. To ekskluzywna gra, którą znajdziecie tylko na tej stronie.

Z tej też okazji pokuszono się o promocję, która zapewni wam 25 free spinów do realizacji od 9 do 23 września. W tym czasie macie zatem niebywałą okazję do poprawienia swojego salda. Jedyne co musicie zrobić, to aktywować bonus oraz dokonać wpłaty na konto. Kwota, która aktywuje wam dodatek to 100 złotych. Dzięki temu free spiny od razu trafią na wasze konto i będą gotowe do rozegrania. Tak wydarzenie promuje samo Fortune Clock: „Zdobądź 25 darmowych obrotów! Aktywuj je na swoim profilu, dokonaj wpłaty od 100 PLN i zdobądź 25 free spinów w Thunder of Olympus od Booongo!” – w całej akcji musicie wziąć pod uwagę, że wymagany obrót wynosi dokładnie 40-krotność stawki. Oznacza to, że jeśli wygracie za sprawą free spinów np. 100 złotych, musicie obrócić kwotą od 4 000 złotych, by potem zlecić wypłatę gotówki np. na swoje konto bankowe z którego wpłacaliście kasę.

Wszystkie informacje w tej sprawie widoczne są oczywiście w regulaminie kasyna. To właśnie tam dostępny jest komplet danych o warunkach i zasadach. To tylko kilka cennych punktów, dzięki którym wasza gra będzie pewniejsza i znacznie bardziej ukierunkowana na realizację celu. A w grę wchodzi sporo kasy – sięgnijcie po nią!

Odbierz 25 free spinów

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj