Odbierz nawet 250 darmowych zakręceń w turnieju Unibet

250 free spinów do odbioru w kasynie online UnibetNa stronie kasyna Unibet pojawił się właśnie nowy hit! To Zeus Lightning Power Reels! Wideo slot wdarł się przebojem na arenę i zaoferuje nam nie tylko świetne mechanizmy i animacje. Teraz dostępne są także darmowe spiny, które możecie wygrać za swoją aktywność. Zapraszamy zatem na witrynę organizatora, gdzie w kilku kliknięciach się zarejestrujecie i zalogujecie, po czym przejdziecie do zabawy.

Wystarczy się zapisać do wydarzenia, co zrealizujecie poprzez jedno kliknięcie. Następnie po wybraniu odpowiedniej gry postawione przed wami zostanie zadanie pierwszego poziomu. Jeśli je spełnicie, od razu otrzymacie paczkę darmowych obrotów. Po ich wykręceniu czeka na was kolejna informacja i kolejny etap zmagań. Całość wydarzenia potrwa do 3-go maja i właśnie w tym czasie możecie zrealizować wszystkie dostępne tam poziomy. Jest ich sześć. Pierwszy wymaga od was realizacji obrotu na poziomie 100 złotych w grze Zeus Lightning Power Reels. Otrzymacie za to 5 free spinów. Kolejne cele obrotu to 250, 375, 500, 750 i 1 000 złotych. Łącznie w ten sposób można uzyskać nawet 250 zakręceń, które zrealizujecie na stronie Unibet. To świetny dodatek, szczególnie, że wartość zakręceń zawsze wynosi tu 0,50 zł. W ten sposób zapewnicie sobie sporą pulę szans do wygrania ogromnej gotówki. A trzeba przyznać, że Unibet ma w swoich gracz wiele milionów złotych!

Promocja dotyczy wszystkich zarejestrowanych graczy tej marki. Wystarczy przejść na stronę i spróbować swoich sił. Znajdziecie tam oczywiście prosty regulamin z jego warunkami i zasadami. Warto się z nimi zapoznać przed startem swoich prób, dzięki czemu późniejsza rywalizacja będzie pewniejsza i łatwiejsza.

Odbierz free spiny

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj