Odbierz 275 free spins w Clash of the Beasts w Unibet

Każdy gracz Umibet ma szansę odebrć do 275 free spinów w Clash of the Beasts.Już teraz każdy z klientów kasyna Unibet ma szansę odebrania do 275 free spinów w Clash of the Beasts. Jest to akcja promocyjna tego popularnego kasyna, która związana jest z promocją nowej gry od studia Red Tiger, jaką jest właśnie Clash of the Beasts. Na naszej stronie przedstawimy zatem, jak wygląda ta promocja online i co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowe spiny w Clash of the Beasts w Unibet.

Unibet podobnie jak wiele innych kasyn stara się w dany sposób zachęcić graczy do skorzystania z nowych slotów w ofercie. W przypadku Clash of the Beasts można zdobyć nawet do 275 darmowych spinów. Akcja ta trwa 3 dni, od 4 do 6 października. Zadaniem każdego z graczy jest zapisanie się do promocji, a następnie obstawianie zakładów na slocie Clash of the Beasts. Konieczne jest oczywiście spełnienie warunków promocyjnych. Akcja ta bowiem została podzielona na 6 etapów. W każdym z nich gracz musi wykonać minimalny obrót. Akcja wygląda następująco:

1. etap: obrót 100 PLN, nagroda 5 darmowych spinów

2. etap: obrót 200 PLN, nagroda 20 darmowych spinów

3. etap: obrót 375 PLN, nagroda 30 darmowych spinów

4. etap: obrót 500 PLN, nagroda 50 darmowych spinów

5. etap: obrót 750 PLN, nagroda 70 darmowych spinów

6. etap: obrót 1000 PLN, nagroda 100 darmowych spinów.

Każdy z przyznanych spinów ma wartość 0.50 PLN. Gracze mają do 30 dni na wykorzystanie darmowych obrotów. Po tym czasie spiny zostaną usunięte z konta. wszelkie wygrane z przyznanych spinów są gotówkowe, co oznacza, że gracze nie muszą spełniać żadnych warunków obrotu wygraną kwotą. Aby otrzymać wszystkie 275 spiny w Clash of the Beasts, należy ukończyć po kolei każdy z etapów.

Sięgnij po free spiny

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj