Odbierz 30 free spins w Book of Death w Betsson

Zdobądź do 30 free spinów z BetssonJuż od dawna doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu, że klienci kasyn internetowych niezwykle cenią sobie różnego rodzaju bonusy z darmowymi spinami. Jest to bowiem okazja do zdobycia żetonów na grę bez ryzyka i z szansą zdobycia mniejszych lub większych wygranych. Teraz w kasynie Betsson każdego dnia można zdobyć nawet do 30 free spinów. Już teraz każdy z graczy Betsson ma szansę wziąć udział w akcji związanej z automatem Book of Dead!

Jest to niezwykle popularna gra hazardowa, która może nie tylko przynieść wygrane, lecz i porcję darmowych spinów. Akcja ta wystartowała 6 kwietnia i trwać będzie do 19 kwietnia 2022 r., do 23:59 (CEST). Oznacza to, że z free spinów można będzie korzystać prawie przez 2 tygodnie! Głównym zadaniem zainteresowanych osób jest zapisanie się do tej akcji. Następnie zaś wybieramy wspomniany slot Book of Dead, na którym to postawić musimy zakłady za minimum 135 złotych. Jeśli uda się nam spełnić ten podstawowy warunek, to w nagrodę dostaniemy 10 free spinów do wykorzystania także na Book of Dead. Kasyno Betsson wprowadziło przy tym możliwość ukończenia misji do 3 razy dziennie, więc łącznie można zdobyć do 30 spinów dziennie. Przez cały okres promocji można zatem zdobyć kilkaset żetonów na grę, z których każdy będzie miał wartość 0,45 złotego.

Nasze free spiny ważne będą przez 3 dni. Ewentualne z nich wygrane znajdą się od razu na koncie bonusowym. Potem będziemy mieć kolejne 3 dni, aby obrócić nimi w kasynie minimum 35 razy. Trzeba mieć na uwadze, że przy obrocie możemy maksymalnie postawić 27 złotych na rundę lub 2,25 złotych na linię slotów.

Odbierz 30 darmowych spinów

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj