Odbierz 35 darmowych obrotów codziennie w Betsson

Impreza pełna spinów w Betsson kasynoBetsson w każdym tygodniu ma dla swoich klientów różnego rodzaju akcje promocyjne, dzięki którym można zdobywać nagrody pieniężne czy też free spiny. Właśnie teraz każda chętna osoba może dołączyć do Imprezy pełnej Spinów, gdzie można zdobyć do 35 free spinów dziennie. Najnowsze wydarzenie w kasynie Betsson, jakim jest Impreza Pełna Spinów odbywa się od 16 do 30 września 2021 roku.

Skorzystać z niej może każdy z klientów kasyna, który spełni najpierw dwa główne warunki. Pierwszym z nich jest zapisanie się do promocji. Następnie niezbędne jest wpłacenie co najmniej 135 złotych depozytu. Za tę drugą czynność dostaniemy 5 free spinów do wykorzystania w grze Book of Dead. Później zaś mamy 3 automaty do gry: Gonzo’s Quest, Reactoonz oraz Break Da Bank Again Megaways. Możemy w jednym z nich bądź w każdym po kolei obrócić minimum 225 złotych, dzięki czemu dostaniemy 10 darmowych spinów na taki sam automat. Jeśli obrócimy po 225 w każdej grze, to łącznie zatem każdego dnia możemy zdobyć do 35 darmowych spinów. Każdy z nich będzie miał wartość 90 groszy. Należy mieć na uwadze, że spiny będą ważne tylko przez 3 dni. Jeżeli uda się nam coś z nich wygrać, to środki trafiają na konto bonusowe i tu również mamy 3 dni, aby je obrócić co najmniej 35 razy.

Ponieważ akcja trwa do końca miesiąca, mamy wiele dni na to, aby wykorzystywać codzienne spiny. Dobrze jest sprawdzić pełen regulamin tej akcji na stronie internetowej, a także inne ciekawe promocje czy turnieje w kasynie Betsson.

Sięgnij po 35 free spins

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj