Odbierz 50 zł w prezencie z płatnością Astropay w Unibet

Zdobądź dodatkowe doładowanie z AstropayRozwój kasyn internetowych idzie w parze z rozwojem innych technologii, w tym finansowych. Dzięki temu można obecnie korzystać z licznych metod płatności w kasynach. Mowa przede wszystkim o fizycznych i wirtualnych kartach, elektronicznych portfelach, kryptowalutach, przelewach online. Wśród wielu metod, które dostępne są w firmach hazardowych, znajdziemy między innymi Astropay. W kasynie Unibet za pierwsze skorzystanie z tego operatora można dostać darmową kasę!

Kasyno Unibet wraz z firmą Astropay przygotowało dla swoich klientów specjalną promocję. Można bowiem już dziś liczyć na to, że przy pierwszym doładowaniu konta poprzez Astropay, dostaniesz 50 złotych na swoje konto. Musisz zatem w opcjach płatności na swoim koncie Unibet wybrać właśnie tę metodę, a następnie wpłacić z jej wykorzystaniem minimum 50 złotych. Dzięki temu w nagrodę dostaniesz dodatkowe 50 złotych, które będziesz mógł wypłacić z konta Astropay lub przeznaczyć na zakłady w kasynie - środki nie znajdą się na koncie Unibet, więc trzeba je będzie potem przesłać do kasyna.

Promocja trwa od 9 listopada 2022 do odwołania. Należy pamiętać o tym, że z oferty można skorzystać tylko jeden raz, a sama promocja skierowana jest do nowych klientów Astropay. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej. Tak czy siak mamy tutaj do czynienia z promocją, gdzie w zasadzie wpłacimy 50 złotych do Unibet i dostaniemy poniekąd zwrot tych środków na Astropay, więc możemy cieszyć się darmową gotówką.

Odbierz 50 zł z płatnością Astropay

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj