Odbierz bonus gotówkowy na start do 2 500 zł Slottojam

Pakiet bonusowy dla nowych graczy w kasynie SlottoJAMSlottoJAM jest jednym z tych kasyn, którym w ostatnim czasie się przyglądamy nieco bliżej. Warto zatem przyjrzeć się temu, z jakiej to oferty na start mogą korzystać nowi klienci w tym miejscu. Mamy tu bowiem całkiem atrakcyjny pakiet powitalny. Osoby, które zdecydują się teraz zostać klientami kasyna SlottoJAM, mogą od razu skorzystać z wyjątkowego pakietu na start, który pomoże w zdobyciu dodatkowych pieniędzy. Z oferty tej mogą skorzystać wyłącznie nowi i pełnoletni klienci. Kasyno przygotowało pakiet na start, który składa się z 2 bonusów związanych z pierwszymi 2 depozytami:

Na początku do odebrania jest bonus gotówkowy od pierwszej wpłaty o wartości 100% do kwoty 1000 PLN. Konieczne jest wpłacenie co najmniej 50 PLN. Później zaś można odebrać bonus od drugiej wpłaty o wartości 50% do 1500 PLN. Tu także minimalna kwota wpłaty wynosi 50 PLN.

Jak łatwo obliczyć, oba bonusy mogą zapewnić do 2500 PLN, co należy uznać za całkiem dobrą ofertę dla graczy. Do 7 dni od momentu wpłaty można odebrać swój bonus. W obu przypadkach kwota bonusu wraz z depozytem muszą zostać obrócone w kasynie x25. Po więcej zapraszamy na stronę internetową kasyna. Potem zaś klienci mogą jeszcze liczyć na stałe promocje, gdzie można znaleźć promocje z darmowymi spinami, zwrotem na konto, doładowaniami pieniężnymi od depozytów.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje SlottoJam


Skomentuj