Odbierz cotygodniowy bonus do 500 zł z FS w HotSLots

Cotygodniowy bonus od depozytu w HotSlotsKasyno HotSlots jest jednym z popularnych kasyn w Polsce, gdyż oferuje szereg ciekawych promocji, gier, jak i również zapewnia płatności w PLN. Klienci tego kasyna mogą w każdym tygodniu liczyć na promocję o nazwie Weekly Spotlight, dzięki której można odebrać do 500 złotych bonusu i dodatkowo 30 darmowych spinów.

Każdy klient kasyna HotSlots może liczyć na Weekly Spotlight. Jest to cotygodniowa promocja od depozytu, która pozwala zdobyć bonus pieniężny i darmowe spiny. Na graczy czeka bowiem 100% Reload Bonus do 250 złotych + 15 darmowych spinów. Najważniejsze jest jednak to, że z takiej promocji można skorzystać dwukrotnie w ciągu tygodnia, więc łącznie można liczyć nawet na 500 złotych i 30 free spinów. Promocja nie jest ograniczona czasowo, jednak związana jest wyłącznie z jednym slotem w każdym tygodniu, od godz. 12:00 w poniedziałek do 23:59 (CEST) w niedzielę.

Należy mieć na uwadze, że wygrane z Darmowych Spinów są ograniczone do 500 złotych, natomiast maksymalna wysokość wygranych z bonusów wynosi 2000 złotych. Minimalna wartość spinu z kolei to 0,50 €. Warto też mieć na uwadze, że obrót wygranych z Darmowych Spinów to x15, gdzie warunki te muszą zostać spełnione w ciągu 3 dni od momentu aktywacji żetonów na grę. Suma wpłaty i bonusu musi zostać postawiona 30-krotnie, a sam obrót może zostać wykonany wyłącznie na grze Plata O Plomo. Tu również na spełnienie tych warunków będziemy mieć 3 dni od momentu otrzymania bonusu. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie kasyna. Zachęcamy również do sprawdzenia innych promocji.

Odbierz reload bonus do 500zł

Aktualne Promocje HotSlots


Skomentuj