Odbierz cotygodniowy cash back do 15% w SpinsBro

Bonus cashback w SpinsBro CasinoGra w kasynach zawsze wiąże się z ryzykiem. W związku z tym każdy z nas może przegrywać mniejsze lub większe pieniądze. Z pewnością nagrodą pocieszenia w takim momencie jest cashback bonus, czyli zwrot części z przegranych zakładów. W kasynie SpinsBro w każdym tygodniu można liczyć nawet na 15% cashbacku z tygodniowych strat. W każdym tygodniu klienci kasyna SpinsBro mogą liczyć na cashback nawet do 15%. Okres takiej promocji trwa od poniedziałku do niedzieli w każdym tygodniu. Aby aktywować bonus cashback, należy skontaktować się z czatem na żywo lub wysłać e-mail na adres support@spinsbro.com w poniedziałek po okresie promocji. Jeśli chcemy ubiegać się o cashback, to w trakcie danego tygodnia musimy wpłacić na konto co najmniej 50 € lub 200 PLN.

Cashback jest przyznawany w formie odpowiedniego % (minus naliczone premie i wypłaty). Bardzo ważne jest to, że procent zwrotu gotówki zależy od poziomu gracza w programie VIP:

Poziomy 1 i 2 - 10%

Poziom 3 - 12%

Poziom 4 - 13%,

Poziom 5 - 15%.

Aby zakwalifikować się do bonusu, każdy z graczy musi dokonać co najmniej 2 depozytów od momentu dołączenia do SpinsBro. Minimalna kwota zwrotu wynosi 5 € lub 20 PLN. Maksymalnie z kolei odebrać można do 300 € lub 1300 PLN. Należy również pamiętać o tym, że cashback podlega wymogowi obrotu 10x, który to należy spełnić w czasie 10 dni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej kasyna.

Odbierz cash back

Aktualne Promocje SpinsBro


Skomentuj