Odbierz darmowe obroty w Book of Gold 2 w FortuneClock

Odbierz spiny w bonusie Fortune ClockPod względem rozdawania swoim klientom darmowych spinów, kasyno Fortune Clock z pewnością znajduje się w czołówce. Regularnie bowiem organizowane są tutaj różnego rodzaju promocje ze spinami. Świetnym tego przykładem jest nowa majowa akcja, gdzie każdy z klientów może w łatwy sposób zdobyć dla siebie 10 darmowych obrotów na grę Book of Gold 2: Double Hit.

Prezentowana przez nas akcja w kasynie Fortune Clock trwa od 12.05 do 26.05. Skorzystać z niej może każdy z klientów kasyna. Najpierw jednak trzeba ją aktywować na stronie kasyna. W dalszej kolejności wpłacamy na swoje konto depozyt, którego wysokość musi wynieść co najmniej 100 złotych. Dzięki temu spełnimy warunki i w nagrodę dostaniemy 10 darmowych obrotów na grę Book of Gold 2: Double Hit. Spiny te musimy następnie wykorzystać na tym automacie, a później spełnić jeszcze warunki bonusowe. Polegają one na tym, że wygrane ze spinów muszą zostać obrócone minimum 40-krotnie. Ponadto do wygrani maksymalnie jest 3500 złotych, a maksymalny pojedynczy zakład nie może być wyższy niż 9 złotych.

Jeśli będzie nam mało darmowych spinów, to w tym samym czasie możemy skorzystać z dwóch innych ciekawych, wręcz identycznych promocji.

Między 14 a 20 majem możemy aktywować promocję z Rich Diamonds: Hold and Win. Tu również za wpłatę od 100 złotych dostaniemy 10 free spinów na Rich Diamonds: Hold and Win. Z kolei między 14 a 28 majem możemy także wpłacić 100 złotych w promocji z Aztec Pyramid: Megaways, gdzie dostaniemy na grę 10 free spinów. Obowiązują dokładnie te same warunki obrotu.

Odbierz 10 darmowych spinów

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj