Odbierz darmowy zakład 25 PLN z Blackjackiem w Unibet

Zgarnij darmowe zakłady na EURO w BlackjackuZ okazji EURO 2020 w kasynie Unibet odbywa się kilka wydarzeń, dzięki którym możemy liczyć na mniejsze lub większe wygrane czy bonusy. Jedna z takich akcji związana jest z bonusem w Blackjack na żywo, gdzie można zdobyć bonus na zakłady sportowe w marce Unibet. Już teraz mamy okazję zdobyć darmowy zakład na Mistrzostwa Europy. Aby to zrobić, koniecznie powinniśmy skorzystać z oferty kasyna na żywo.

Otóż jeśli zdobędziemy Blackjacka tego samego koloru, to natychmiast otrzymamy darmowy zakład w wysokości 25 PLN do obstawienia w piłce nożnej. Warto wiedzieć, że ta wyjątkowa promocja jest dostępna codziennie podczas EURO.Naszym głównym zadaniem jest zagrać tutaj w Evolution Live Blackjack w Unibet. Każdy z naszych zakładów musi mieć co najmniej 25 PLN. Po osiągnięciu wspomnianego Blackjacka jednego koloru wystarczy się wylogować i zalogować ponownie, po czym nasz darmowy zakład będzie natychmiast dostępny do wykorzystania na koncie. Warto pamiętać, że możemy otrzymać maksymalnie jeden darmowy zakład na dzień w trakcie trwania Euro.

Promocja trwa każdego dnia, w którym rozgrywany jest mecz piłkarskich mistrzostw EURO 2020. Możemy zatem szukać szczęścia w dniach 11 - 23 czerwca, 25 - 28 czerwca, 2 - 3 lipca, 6 - 7 lipca, jak i podczas finałowego dnia, czyli 11 lipca.

Warto mieć na uwadze, że darmowy zakład można postawić tylko na piłkę nożną. Szczegóły akcji można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna Unibet. Przypominamy także o tajemniczym turnieju, gdzie można wygrać każdego dnia 1250 PLN bądź taki sam bonus 25 PLN na mecze piłkarskie.

Odbierz zakład 25 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj