Odbierz do 1 000 zł ze środowym bonusem w Wild Tokyo

Cotygodniowy bonus w środy w Wild TokyoWild Tokyo jest jednym z tych kasyn, którym przyglądamy się bardziej w ostatnim czasie. Sprawdzamy w związku z tym, co to w ogóle za marka. Jednak skupiamy się przede wszystkim na promocjach, z których to można skorzystać w tym kasynie. Jedna z nich to bonus dostępny w środy, dzięki któremu można odebrać doładowanie do 1000 PLN.

W każdą środę do godziny 23:59 można w Wild Tokyo liczyć na specjalny bonus od depozytu. W ramach promocji można tego dnia zgarnąć doładowanie o wartości 40% aż do 1000 PLN. Aby móc w ogóle skorzystać z takiego bonusu, należy wpłacić na swoje konto tego dnia minimum 100 PLN. Ponadto w celu odebrania bonusowych środków należy skontaktować się z kasynem przez Live Chat lub przez e-mail. Kiedy już odbierzemy środki na swoje konto, musimy spełnić dodatkowe warunki. Przede wszystkim bonus ten jest ważny przez 7 dni. Należy go potem obrócić w kasynie w tym czasie minimum 50 razy. Obrót powinien być przede wszystkim wykonany na slotach online. Podczas dokonywania obrotu na jeden zakład postawić można do 23 PLN. Więcej informacji o tej promocji można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej kasyna.

Warto też pamiętać o tym, że w każdy weekend między piątkiem a niedzielą do odebrania jest także doładowanie w wysokości 60% od depozytu do kwoty 1200 PLN. Warunki odebrania i obrotu bonusem są identyczne jak w przypadku środowej promocji. Ponadto w poniedziałki można odebrać swój cashback do 20% ze strat z całego tygodnia.

Odbierz bonus do 1 000 zł

Aktualne Promocje Wild Tokyo


Skomentuj