Odbierz do 100 free spins z kasynem Amunra

Darmowe spiny do zgarnięcia w AmunRaFree spiny od dawna cieszą się ogromną popularnością wśród graczy. Nie dziwi nas dlatego to, że gracze często ich szukają w kasynach. Mamy w związku z tym świetne wieści. Można bowiem już teraz odebrać nawet i 100 spinów każdego dnia w kasynie AmunRa.

W dniach 5.06 - 08.06 w kasynie AmunRa odbywa się promocja o nazwie Planeta Darmowych Spinów, w ramach której można zdobywać żetony na grę. Zasady są tu bardzo proste. Danego dnia kasyno wyznacza sloty, na których mamy obstawiać zakłady. Po osiągnięciu progu określonej kwoty, będziemy mogli odebrać prezent w postaci spinów.

Obstaw co najmniej 450 PLN, a dostaniesz w prezencie 20 FS.

Obstaw co najmniej 1350 PLN, a dostaniesz w prezencie 30 FS.

Obstaw co najmniej 1350 PLN, a dostaniesz w prezencie 50 FS.

W dniu 5.06 do obstawiania są gry pochodzące od studia Ela Games, a free spiny będą możliwe do wykorzystania na It's Shark Time.

W dniu 6.06 do obstawiania są gry pochodzące od studia Pragmatic Play, a free spiny będą możliwe do wykorzystania na Big Bass Splash.

W dniu 7.06 do obstawiania są gry pochodzące od studia Spinomenal, a free spiny będą możliwe do wykorzystania na Penny Fruits.

W dniu 8.06 do obstawiania są gry pochodzące od studia Relax Gaming, a free spiny będą możliwe do wykorzystania na Beast Mode.

Każde darmowe spiny przyznane na konto będą potem ważne przez 24 godziny. Wygrane ze spinów traktowane są jako bonus trzeba je następnie obrócić 40 razy w czasie 10 dni, przy maksymalnej stawce na zakład w wysokości 25 PLN.

Odbierz do 100 darmowych spinów

Aktualne Promocje AmunRa


Skomentuj