Do 13 500 zł cash backu co tydzień w promocji od MrPacho

Cashback dla graczy VIP w bonusie od kasyna Mr.PachoCoraz częściej kasyna online oferują ciekawe programy lojalnościowe, poprzez które dostaje się kolejne bonusy. W przypadku kasyna Mr.Pacho mamy do czynienia z cashbackiem VIP, dzięki któremu można dodatkowo odebrać w każdym tygodniu nawet do 13 500 złotych. Gracze mogą dzięki udziałowi w programie lojalnościowym tego kasyna, korzystać z dodatkowego cashbacku. Jest to promocja, która obejmuje osoby od 3. poziomu. Dzięki temu można odbierać dodatkowy cashback w każdym tygodniu. Promocja polega na tym, że od poniedziałku do niedzieli naliczana jest kwota przegranych netto, a następnie mnożona jest przez 5, 10 lub 15%.

Wygląda to następująco:

Gracze z 3. poziomem w programie mogą dostać 5% zwrotu na konto do kwoty 4500 złotych,

Gracze z 4. poziomem w programie mogą dostać 10% zwrotu na konto do kwoty 9000 złotych,

Gracze z 5. poziomem w programie mogą dostać 15% zwrotu na konto do kwoty 13 500 złotych.

Taki zwrot na konto wypłacany jest od kwoty minimum 25 złotych. Później należy go obrócić w kasynie co najmniej raz.

Istotną informacją dla graczy będzie to, że cashback nie jest dodawany do konta automatycznie. Należy zatem poprosić o jego aktywowanie w każdy poniedziałek pomiędzy 7:00 a 23:59.

Przypominamy również o tym, że w kasynie Mr.Pacho w każdym tygodniu obowiązuje również inna promocja, w ramach której to można odebrac cashback z zakładów na żywo. Tu mamy do czynienia ze zwrotem w wysokości 25% do 900 złotych. Także należy o niego poprosić, a potem obrócić raz w kasynie.

Odbierz zwrot przegranych środków

Aktualne Promocje Mr Pacho


Skomentuj