Odbierz do 200€ bonusu cotygodniowo w VulkanVegas

Cotygodniowy bonus od depozytuWiele kasyn poprzez programy lojalnościowe lubi nagradzać swoich klientów bonusami. To forma podziękowania za to, że są stale obecni i aktywni. Jednym z takich miejsc jest Vulkan Vegas, które w każdym tygodniu zapewnić może swoim klientom od +10 do +90% od depozytu. Kasyno Vulkan Vegas ma dla swoich klientów ofertę związaną z prowadzonym przez siebie programem lojalnościowym. Polega ona na tym, że gracze z co najmniej 10. poziomem w programie będą mogli zdobyć w każdym tygodniu co najmniej +10% od depozytu. Oferta dostępna jest od czwartku do piątku w każdym tygodniu.

Aby z niej skorzystać, trzeba jednak osiągnąć 10. poziom, co wiąże się z koniecznością zdobywania punktów. Te przyznawane są za każde 30 złotych wydanych na zakłady (bez kasyna na żywo). Status Luxor dostępny jest właśnie od 10. poziomu i trzeba osiągnąć wymaganą liczbę punktów, aby przejść na kolejny level. Jeśli uda się nam go dostać, to będziemy mogli liczyć na bonus w wysokości +10% od promocyjnej wpłaty. Statusów jest łącznie 10 z 99 poziomami, a każdy to o 10% więcej z bonusu. Maksymalnie zatem od 90. poziomu dostaniemy aż +90% od wpłaty.

Trzeba jednak pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze to ramy czasowe czwartek-piątek. Kolejną sprawą jest maksymalna kwota, jaką można otrzymać - 800 złotych. Kiedy już dostaniemy bonus na swoje konto, to będziemy mieć 5 dni, aby nim obrócić w kasynie. Wymagana wartość to x40, więc dopiero po spełnieniu tych warunków będziemy mogli wypłacić środki z konta lub zagrać nimi w kasynie bez warunków bonusowych.

Odbierz cotygodniowy cash back

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj