Odbierz do 450 zł cash backu w środy w Betsson

Odbierz do 450 zł cash backu z BetssonemKasyno Betsson jest jednym z tych miejsc, gdzie możemy cały czas liczyć na nowe promocje, turnieje. Dlatego też tak często gości ono na naszej stronie. Tym razem przygotowało ono dla swoich klientów tak zwaną Dziką Środę. To wydarzenie, dzięki któremu można liczyć na cashback do 450 PLN.

Nowa oferta promocyjna w kasynie Betsson rozpoczęła się 28 lipca i trwać będzie do 25 sierpnia 2021 roku. Można z niej jednak skorzystać tylko w każdą środę w czasie trwania akcji. Jest to czas, kiedy należy obstawiać zakłady na wybranym slocie tygodnia. Musimy wtedy koniecznie zapisać się do akcji, a następnie rozegrać przynajmniej 50 rund ze stawką minimalną wynoszącą 2,25 PLN za każdy zakład. Dzięki temu będziemy w stanie zakwalifikować się do cashbacku. Trzeba jednak pamiętać, że zakłady postawione przed zapisaniem się do promocji nie będą wliczane rund gry. Nasz cashback wynosić będzie 10% od wszystkich przegranych tego dnia. Minimalnie możemy dostać 4.5 PLN, zaś maksymalnie 450 PLN, czyli nasze przegrane kwalifikują się w przedziale 45 - 4500 PLN.

Grać możemy w wybraną grę tygodnia między godziną 00:00 a 23:59 CEST w środę. W każdym tygodniu mamy do czynienia z inną grą:

1. Starburst - 28 lipca.

2. Hall of Gods - 4 sierpnia.

3. Mega Moolah - 11 sierpnia.

4. Reactoonz - 18 sierpnia.

5. Jamming Jars - 25 sierpnia.

Na stronie kasyna można zapoznać się z pełnym regulaminem tej promocji. Zachęcamy oczywiście również do sprawdzenia innych ciekawych promocji czy turniejów, które dostępne są w ofercie kasyna Betsson.

Odbierz cash back do 450 zł

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj