Odbierz do 450 zł cash backu z bonusem w Betsson

Cashback na slotach  Tiki Fruits Totem Frenzy do 450 złJak doskonale wiemy, granie na automatach w kasynach to trochę loteria. Nigdy nie wiemy, czy nasz zakład będzie szczęśliwy czy też będziemy musieli pogodzić się z porażką. Gorzej, jeśli tych porażek mamy więcej i często kończymy grę na minusie. Kasyna jednak starają się nam od czasu do czasu rekompensować choć odrobinę takie straty i oferują cashback. Dobrym tego przykładem jest nowa oferta kasyna Betsson, dzięki któremu można dostać 10% zwrotu.

Najnowsza oferta w kasynie Betsson wystartowała 27 maja i potrwa do 6 czerwca. Skorzystać z niej mogą wszyscy klienci tego kasyna. Na początku należy zapisać się do promocji, a potem obstawiać zakłady na 4 wybranych automatach: Tiki Fruits Totem Frenzy, Piggy Riches Megaways, Gonzo's Quest Megaway bądź Dragon's Luck Megaways. Musimy łącznie postawić minimum 50 zakładów, z czego każdy ma zaczynać się od 2.25 złotych. Dopiero po spełnieniu tych warunków będziemy kwalifikować się do promocji z cashbackiem. Na koniec akcji, już 7 czerwca na nasze konto trafi 10% strat netto jako zwrot od Betsson. Maksymalnie będziemy mogli odebrać do 450 złotych. Niezwykle ważne jest to, że cashback nie podlega już dodatkowym warunkom, więc środki bez konieczności obrotu od razu trafią na nasze konto.

Nowa akcja w tym kasynie związana jest przede wszystkim z grą Tiki Fruits Totem Frenzy. Jest to premierowy automat do gry od firmy Red Tiger, który został na wyłączność stworzony właśnie dla kasyna Betsson. To bardzo oryginalna gra, która składa się z aż 7 bębnów i 9 rzędów symboli. Oznacza to, że mamy tu całkiem sporo możliwości na wygrane, a te potrafią być całkiem spore. Znajduje się tu przy tym kilka ciekawych opcji bonusowych, a sama gra prezentuje się bardzo ładnie pod względem graficznym czy dźwiękowym.

Odbierz do 450 zł cash backu

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj