Odbierz do 50 free spinów i do 600zł w piątki w CosmicSlot

Odbieraj weekendowy bonus z CosmicTak to już bywa z niektórymi kasynami, że oferują nam atrakcyjne bonusy na start, a potem w zasadzie nic. Powoduje to, że mamy mniejszą ochotę na depozyt i obstawianie zakładów. Na całe szczęście Cosmicslot do nich nie należy. Ma w swojej ofercie kilka ciekawych ofert, z których to można korzystać w każdym tygodniu. Jedna z nich dotyczy weekendowego doładowania.

Cosmicslot to kosmiczne kasyno, które nie zapomina o swoich graczach. Dzięki temu w miarę możliwości możemy korzystać z kilku ofert, które dostępne są w każdym tygodniu w tym kasynie. Jedna z nich związana jest z weekendem, kiedy to zazwyczaj mamy więcej czasu na grę. W każdy piątek można bowiem dzięki depozytowi zyskać nie tylko doładowanie pieniężne, lecz i darmowe spiny. Konieczne jest wpłacenie na konto co najmniej 90 złotych. Dzięki temu dostaniemy bonus w wysokości +50% do kwoty 600 złotych. Jeśli jednak wpłacimy na konto minimum 200 złotych, to obok bonusu dostaniemy także 50 darmowych spinów. Zostaną one nam przypisane do konta na grę Golden Skulls.

Należy mieć jednak na uwadze, że aby wypłacić środki bonusowe, należy obrócić kwotę, na którą składa się depozyt + bonus x35. Darmowe spiny musimy wykorzystać w czasie 24 godzin, a wygrane z nich muszą zostać przez nas obrócone x40. Jest to stała oferta, więc w każdy piątek możemy liczyć na zdobycie do 600 złotych i 50 darmowych spinów. Więcej o tej akcji na stronie kasyna.

Warto też przypomnieć, że w każdą środę gracze mogą liczyć również na 50 darmowych spinów za depozyt.

Odbierz piątkowy bonus do 600 zł

Aktualne Promocje CosmicSlot


Skomentuj